Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 20. 000, - Ft felett...

Érdemes 20. 000, - Ft felett hordozókendőt venni?

Figyelt kérdés

A legjobbat szeretném, de mint általában, sosem a legdrágább a legjobb.

Mit gondoltok a Caboo hordozókendőről?

[link]


Engem nem nagyon izgat, ha 1 perccel több időt kell rá áldozni, viszont a párom eléggé időspóroló, és biztos, hogy majd rá is fogom kötni a babánkat.


Még nem született meg, csak próbálok egy viszonylagos költségvetést készíteni. Ha nem muszáj, nem spórolok rajta, csak nem tudom, tényleg érdemes-e ennyi pénzt kidobni rá.


Köszönöm előre is a véleményeket!


2014. jan. 1. 17:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
pontosabban utolsó előtti kérdésedre:)
2014. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

6-os (is) vagyok

Minden évszakban hordoztam a lányom és való igaz, a 35 fokban nagyon összeizzadtunk, de én anélkül is izzadnék, úgyhogy mindegy.

Ha hazaértünk lecseréltem, vagy levettem a ruháját. Fontos, hogy ne csak pelenka legyen a babán ha bekötöd a kendőbe, mert kidörzsölheti a bőrét.

Én a mostani téli hordozást utálom.

A lányom is nagyobb már, rajtam is sok réteg, rajta is, beletelik vagy 5 percbe mire felöltözünk és bekötöm.

Nyáron ez sokkal egyszerűbb, gyorsabb.


Ami meg az elkényeztetést illeti, én erről pont az ellenkezőjét gondolom.

Nem arról van szó, hogy minden nyekkenésére rögtön ölbe vettem, hanem, hogy az utcán (és újszülöttként otthon is) rám kötve van, így bármi inger éri, tökéletes biztonságban érzi magát, hiszen közvetlen kontaktusban van velem.

Nyugodt, barátkozós kisgyerek lett belőle és egyáltalán nincs elkényeztetve, nagyon önálló, sokszor eljátszik, felfedezget saját maga egyedül is.

Én pont, hogy babakocsiban sajnálnám a gyereket, hiszen ott én a háta mögött vagyok, nem lát, nem érzi a szagom, bőröm melegét, nem tud belém kapaszkodni, ha valamitől megijedne és nincs ami melegítse a testét így télen.

2014. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Jelentem, itt vagyok, most bántsatok, kérdezzetek, rugjatok, vágjatok, ahogy akartok, de ezzel csupán a saját szűk látókörűsegeteket bizonyítjátok. Büszke vagyok az eü.főiskolai diplomámra, ami nem egy gyorstalpaló, vagy okj-akármi, és ami mögött munka és tapasztalat is van,amit nem az őskorban szereztem egy fél disznóért,DE az orvostudomány, kedves hozzá nem értők, soha nem egyértelmű, vagyis mindig vannak érvek és ellenérvek, legyen az régi, vagy új, lehet itt beszélni arról, milyen volt az anyaméhen belül a baba tartása...jelentem már megszületett gyerekekről van szó, lehet itt beszélni élettani gerincgörbületekről, lehet beszélni egy a lényeg, hogy akiket én a szakmában nagyra tartok, akik ezen a spciális területen jártasabbak nálam azt javasolták, amit leírtam. Biztosan találnék olyan orvost is, aki ajánlaná, de nem őket kérdeztem...ennyi,egyébként leírtam, mindenki azt tesz, amit akar:-)
2014. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia, csak egy tipp: ha tudsz kölcsönkérni kendőt, akkor mindenképp érdemes kipróbálni előtte. Az én lányom nem szerette a hordozást kendőben. Pedig akartam én is hordozni. Szabadon, a kézben hordozhattam volna viszont napestig is, mert onnan jól szétlátott, mozoghatott, ficereghetett. :) A kendőben olyan szorosan magamra kellett kötni, ahogy mutatták, hogy támassza meg mindenhonnan, hogy nem tetszett neki, mindig sírt. Próbáltuk később a csatos hordozót, azt valamivel nagyobb sikerrel, de kedvenc az sem lett. Szóval ha megteheted, hogy kipróbálod, ajánlom! Sok babának bejön, néhánynak nem, az én lányom abba a néhányba tartozik... :)
2014. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!