Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kérdés, amire nektek...

Egy kérdés, amire nektek hátha lesz ésszerű magyarázatotok! Miért kell a tehéntej bevezetésével várni 1-1.5 éves korig, ha már 8 hónaposan lehet nekik adni kefírt, joghurtot, túrót?! Abban már benne van a tehéntej!

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Mert valami agyoniskolázott hülye kitalálta, és nagyot kaszált. Mások meg kaptak rajta....
2014. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezek savanyított tejtermékek, nincs bennük tejcukor ami allergizálhat.
2014. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Feldolgozás kérdése. A joghurt is inkább natúr joghurt, vagy is ahogy a második válaszoló írta, savanyított, tehát nincs már benne tejcukor, ami az allergiát aktivizálná. A túró, kefír úgyszintén. Akár aludttejet is lehetne adni a babának, csak hát az ugye nem gyárilag ellenőrzött minőség... Egyébként meg a te döntésed, hogy mikor adsz a babának tejet, de lelked rajta, ha tejérzékeny lesz. Én a babámnak 11 hónaposan adtam olyan ételt, amiben tej volt (palacsinta), és utána egyre több olyat, amibe belefőztem, csak a saját megnyugtatásom végett. Most 13 éves, és eddig egyetlen egyszer kapott olyan natúr kukoricapelyhet gyümivel, amit feles tej-vízbe áztattam, miután alaposan felforraltam. Nem ütötte ki hála az égnek, és nem is volt hasmenése, úgyhogy szerintem szép lassan, a reggeli tápit átváltom neki kakaóra.
2014. jan. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 éves és reggeli tápi?
2014. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért pontoztátok le a korrekt választ? Ennyire agyatlan itt mindenki?
2014. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos, bocsi. Megszoktam, hogy egy éveset írok... :)
2014. jan. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!