Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért pontozzák le ezen az...

Miért pontozzák le ezen az oldalon azt, aki szerint egy 1-2-6-10-x éves gyereket nem ütünk meg?

Figyelt kérdés

Számtalanszor botlok abba, hogy ahol anyuka leírja, hogy jaj, türelmetlen vagyok néha, és rácsapok a fenekére/kezére/akármijére, mégsem javul meg, ott aki azt mondja, hogy talán nem érdemes ilyet csinálni, azt totál lepontozzák... Ennyire menő a testi fenyítés...?


Van egy gyerekem, régóta nyakig a dackorszakban, de totál bevált az, hogy értelmes lényként kezelem, és beszélek vele... De ismerek viselkedészavaros kissárcot is, aki valóban türelmet próbáló, de soha nem jutna eszükbe a szüleinek, hogy "csapkodjanak", akár csak egy "picit" sem... Hárman vagyunk tesók, én elég béna gyerek voltam, de soha nem találkoztam kézre/fenékre csapással, és ezért őrült hálás vagyok a szüleimnek... Miért van ez????


2014. jan. 24. 15:00
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Oké, részemről le van zárva, eszmecserére vágytam, nem ilyen jellegű beszélgetésre, a kérdés innentől tárgytalan.
2014. jan. 24. 16:37
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor x ritka tökéletes gyerek. Az én 2.5 évesem nem érzi még a veszélyt,hiába mondpom neki hogy meg fog égni a keze és az nagyon fáj, nerm tudja milyen az ezért nem is fél tőle. Megyek és elásom magam a "tökéletlen" gyerekemmel együtt
2014. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Igy is ertelmezheto, amit kerdeztem. Mindegy, tenyleg, megbantani senkit nem akartam, bar nem is latom, hogy hol beszeltem tokeletlen gyerekekrol es rossz anyakrol...
2014. jan. 24. 16:53
 24/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz mit tenni. Ez az, amiről beszéltem. Az a bizonyos 'brühühü", amit máson kell leverni. Most épp te vagy soron, mert a gyerek semmi rosszat nem tett per pill. Ez van. Depi és feszültség az emberek jó részében. Találtak újabb okot, hát megy a támadás.
2014. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
75%
Örülj neki Kérdező, hogy ilyen irányítható gyereked van. Nem mindenkinek van ilyen. Bár őszintén szólva én nem is örülnék, ha tejbetök gyerekem lenne. És nem, nem verem a gyerekem, de ez a kérdés csak arról szólt, hogy dicsekedhess a gyerekeddel és ez nagyon visszataszító. Ez egyértelmű, hiába adod elő itt a megbántott asszonyt.
2014. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
:-)
2014. jan. 24. 18:50
 27/30 anonim ***** válasza:

Èn ugymond liberàlisan nevelek, egy ugymond "nemnormàlis" gyereket (ezt tegnap ota tudom az ovibol)


ugyanis az èn gyerekemen a dackorszak àtugrott...nem volt... tegnap az ovi előtt Zsoltika kiszaladt az ùtra anyuka meg fèlholtra verte kb . (nagyon megijjedt persze anyuka is) a lànyom odaszaladt ès kèrte hagyja abba mert verekedni nem szèp dolog-mire anyuka nekem esett, hogy dackorszak igy ugy, de làtta, hogy nem tudom miről beszèl mert a lànyomnàl soha nem volt semmi..


erre odabökte a gyerekemnek hogy nemvagynormàlis... ..


eszköztelennek éreztem a hölgyet, azonban minden gyerek màs, Zsoltikàt èn is ismerem, na annak magyaràzhatnàl, az

èn lànyom meg könyörög hpgy kiabàljak mert rosszabb ha csak nem szolok SEMMIT...


(szerintem mindkettő normàlis).....szoval nèha kellhet pofon is, ha olyan a gyerek.

2014. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ertem utolso, ertek en mindent, ha normalis a valasz... ugyanakkor egyetlen megszolalasomban sem utaltam arra, hogy a gyerekem eyy csodas egi tunemeny. Azt gondolom, hogy aki bennem keresi a hibat ennek a kerdesnek a nyoman, az harit. Hibam az van, rengeteg, napestig sorolhatnam, de az hadd ne legyen mar baj, hoyy nem bantom a lanyom... es mint irtam, en magam is n3hezen kezelheto voltam, megsem talalkoztam ezel a csapkodos jelenseggel. Erdekes egyebkent, hogy ki az, aki nem kezd szemelyeskedesbe es verbalis agresszioba egy ilyen kerdes nyoman, es ki az, aki nem. Most regisztraltam ide, de nem leszek gyakori latogato, azt gondolom.
2014. jan. 24. 21:22
 29/30 anonim ***** válasza:
55%

Ja èn nem làttam, hogy fènyezted magad gyereked vagy akàrmi....

mindennek kèt oldala van persze,...


itt sok az unatkozo anyuka, nem kell felhùzni magad.... :-)


szòval nem vagyok hive az ütèsnek de a nem nevelèst sem szeretem...


üdv: nemnormalisok... :-)

2014. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
35%
Kedves kérdező! Nyugodtan állj ki a véleményed mellett, és ne hallgass a többire... amúgy tegnapi második vagyok. Attól hogy a te gyereked szót fogad, még nem tejbetök, meg nemnormális meg te se vagy szuperanyu, ő se csodagyerek... egyszerűen nevelés kérdése, nincs olyan hogy az egyik gyerek ilyen a másik meg olyan! Ha a gyerek hisztis, vagy neveletlen, az elsősorban a szülő problémája... és minél többször fegyelmezi veréssel a gyereket, az annál neveletlenebb lesz. Igen, kell a fegyelmezés, de arra vannak sokkal humánusabb megoldások is. A többi válaszoló tényleg unatkozhat, mert itt mindig csak azt látni, ha valaki kérdez valamit, akkor abba bele kell kötni, nem lehet egy normális beszélgetést se kezdeményezni. Hála égnek nekem tegnap mindig lefagyott az oldal amikor írni akartam, így egypáran megmenekültek a kedvesebbnél kedvesebb hozzászólásaimtól! :D
2014. jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!