Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem adatta be a rota...

Aki nem adatta be a rota vírus elleni "oltást" miért nem?

Figyelt kérdés
rota
2014. febr. 3. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
A gyerekorvosunk szerint felesleges. Kicsi a kockázat, és jól kezelhető, ha mégis belefutunk.
2014. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a többségnek nem telik rá.
2014. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Na akkor a te gyerekorvosod jó hülye!
2014. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt: nekünk is ugyanezt mondta a dokink,mint az elsőnek.

Másrészt: nagyon-nagyon drága.

2014. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

Jól kezelhető???

Na igen, 1 hét kórház,infúzió,kinlódás...

2014. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Egy ujabb veszekedos kerdes. Megint ossze fog mindenki mindenkivel veszni. De am a kerdes is azzal kezdodi h akik nem adattak be!!!! Akkor miert ir olyan aki beadatta? Szerintem a kerdezo nem a ti szitkozodasotokra kivancsi. Csakis arra h ki miert nem tette? Olvasasi nehezsegei van itt nehany embernek szerintem. De semmi gaz essetek csak nyugodtan egymasnak ha nektek ez jo es elvezitek, gondolom mashol nem tudjatok kielni! Persze ezt is nullara hajra. :-)
2014. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Egyik gyerekemnek sem. Engem a védőnő beszélt le róla, bár eleve nem vagyunk híve az oltásoknak, csak ami muszáj vagy nagyon ajánlja a doki.
2014. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is a doki mondta hogy felesleges, mert több vírus van amit elkaphat, hányásos, hasmenős a Rota csak egy ellen véd, de bármelyik másikat el is kaphatja. Hát el is kapott egy ilyet 3 nap kórház, kiszáradás. És nem a rota vírus volt. Úgyhogy szerintem is felesleges.
2014. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Amikor dilemmáztam azon, hogy beadassuk-e, megkérdeztem a gyerekorvost (aki egyébként ajánlotta), hogy mások be szokták-e adatni. Azt mondta, hogy a körzetében alig van olyan aki beadatta és szinte kivétel nélkül az volt az indokuk, hogy nem tudják kifizetni. (Végülis mi beadattuk.)
2014. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Én azért fizetnék, hogy a kötelezőt ne adják be. Csak azokat kapta.
2014. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!