Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ragaszkodtok ahhoz az elvhez,...

Ragaszkodtok ahhoz az elvhez, hogy ha kisfiú akkor kék és kislány akkor csak rózsaszín minden?

Figyelt kérdés

Nekem kisfiam van, de én inkább színes holmikat adok rá. Rengeteg a kékis, de azokatinkább csak kapta.Én ha vásárolok akkor színes ruhákat. Egyedül a szoba fala világoskék, de azt is már átfesteném.

Nektek mi a véleményetek erről? Nekem annyira nem tetszik ha a kislányokon csak csupa rózsaszín minden a fiúkon pedig kék.

3 hónapos kisfiúanyukája.


2014. febr. 5. 13:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
lányomnak nagyon sok rózsaszín ruhája van, de rengeteg más színű is (barna, sötétkék, narancssárga, lila, piros stb.). Eleinte uniszex-et szerettem volna venni, hátha még jó lesz a tesónak is, de ezt az elvem feladtam, maradok a csajosabb vonalnál. Amilyen uniszex ruhaneműket én találtam, azok nekem mind jellegtelenek voltak, úgyhogy ha jön a kistesó, neki újabbakat vadászok
2014. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

19. vagyok

hozzátartozik, h hófehr bőrű, aranyszőke, vakító kék szemű kisfiam van, a citromsárgában "eltűnik", valahogy összemosódik a színnel... a narancssárga meg szimplán nem áll jól neki. a fehéret én is szeretem, alsóruházatban szinte csak az van neki különféle mintával (ez nagyjából unisex mert általában állatmintásak pasztellszínekkel)

2014. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van,nem szoktam csak egy színűbe öltöztetni,mert nekem nem tetszik,egyszerűen nem szép a csak kék vagy csak rózsaszín,ettől függetlenül mind a két színt szépnek tartom persze nem az összes árnyalatukat.Azért is van több kék ruhája mert kék a szeme és nagyon jól áll neki,de ettől függetlenül a rózsaszínen kívül mindenféle színű ruhája van.ha lesz lányom fogok neki rózsaszínt venni főleg azért,mert nekem nagyon tetszik a babarózsaszín,de ettől még nem fogom rózsaszín habospuffancsnak öltöztetni,csak lányosan és csinosa.
2014. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!