Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A délelötti tápszert kiválthat...

A délelötti tápszert kiválthatom tejre? Cumisüvegből kaphatja?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves, kóstoltatom vele a tejet. A délelötti alvásához igényli a tápszert, reggeli után, kiválthatom ezt tejjel?

Kaphatja ugyan úgy cumisüvegből?

A tápszer nála inkább altató, alvás segitő, nem feltétlenül az éhség miatt kéri.


2014. febr. 9. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem már ki lehet váltani, sőt esetleg kakaóval is. Én legalább is már adtam kakaót ilyenkor és imádta .
2014. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnék még neki tehéntejet. Én 2,5 évesen váltottam ki. Addig gyerekitalt kapott.
2014. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én másfél éves koráig vártam vele. Előtte kapott már tejet főzelékbe, aztán a tápszerhez kevertem egy kicsit, majd mindig egy kicsit többet. A végén pedig már nem volt tápszer, csak tej.
2014. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kivalthatod,ha eddig mar kapott kostolot es semmi baja nem lett tole.
2014. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1 évesen váltottam ki,sőt egy pár nappal előtte.Igen,kaphatja üvegből.Én nem is raktam bele se kakaót,se cukrot.Kóstold meg,hogy melegen édesebbnek tűnik,én nem akartam roncsolni a fogait.Kb. 2 éves kora óta teszek neki bele kakaót,de azt is csak 1 kiskanállal,mert amúgy őt felpörgeti(rossz irányba).És persze 2,8%-os tejet adtam.
2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!