Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szomszédaim mindig sajnálnak...

Szomszédaim mindig sajnálnak a babám miatt?

Figyelt kérdés

Két szomszédom van, mindkettőnek van babája. Az, hogy mennyi és milyen nemű, azt most nem írom le.

Nekem egy 3,5 hónapos kisbabám van.

Nagyon sokszor összefutok velük, ők a tapasztalt anyukák, én meg a kis kezdő. De még ezzel sincs baj.

Sajnálkoznak a babám miatt, pedig szerintem nincs rossz babám.

Az tény, hogy mindkettőjük kisebbik babája jó baba, nem hangosak, alig hallani őket, jól esznek, alszanak éjszaka, legalábbis mi nem halljuk, pedig vékonyak a falak.

Mégis mondják, hogy halljuk szegény babámat, hogy mennyit nyöszörög egész nap, meg stb stb.


tény, néha sokat nyöszörög, de nem sír.

Szerintetek, milyen babám van? Az itt fórumozóktók kérdezném, tudom, hogy ez egy anonim oldal, tehát őszintén az igazat, ne azt írjátok, amit hallani szeretnék.


napi 5x eszik cumisüvegből 130ml-ket.

este 9 körül alszik el, de mindig megébred fél órára rá, vagy egy órára rá, olyankor cumi vagy nyugtatás és alszik reggel 8-ig. Ezt a megébredést ők hallják.


nappal sokat nyöszörög, mert ő hangosabb baba, sokat dumál, de nem sír. Néha elégedetlenkedik, meg hamar kifárad és olyankor már nyűgösebb.

Nappal így alszik

9:30-tól 1 óra.

délben 1-2 óra

délután 40 perc, van, hogy 1 óra

fürdés előtt 30 percet hagyjuk


ébrenlétkor változó, van, hogy elvan hang nélkül egész nap, de ő inkább gagyorászik. Erős hangja van, ez tény, de még sosem sírt torkaszakadtából, vagyis alig sír, szinte nem is sír, csak hangos a nyöszörgése.


szerintetek? már kezdem elhinni, hogy engem tényleg sajnálni kell. Eddig jól éreztem magam, de az utóbbi napokban már eléggé letargiában vagyok.


amúgy elköltözünk hamarosan innen. (részben ezért is)



2014. febr. 14. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Én szerintem szándékosan piszkálnak. Jó ötletnek tartom a költözést, az jót fog tenni neked is.

Nincs semmi gond a babáddal és veled sem! Ne csinálj magadnak lelkiismeret furdalást az ilyen buta emberek miatt! Amúgy sincs semmi közük hozzá!


Boldog perceket kívánok a babáddal és sok sikert a költözéshez!

2014. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!