Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ***Számotokra mit jelent az...

***Számotokra mit jelent az anyaság? Mitöl vagytok a legboldogabbak a picurotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra h rád mosolyog hozzád bújik azt mondja h szeret.
2009. dec. 10. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nehezen sikerült és nem volt egyszerű se a terhességem ,se a szülésem ! Mégis nagyon szeretem őt ! Ahogyan gyarapszik ,ügyesedik ,gömbölyödik ....Talán az hogy gondoskodhatom róla:)
2009. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál.
2009. dec. 10. 11:59
 3/13 anonim ***** válasza:
Neked ?
2009. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az anyaság? Törődni,szeretni,nevelni....szerintem leírni nem nagyon lehet!

Mitől vagyok a legboldogabb a babámmal kapcsolatban? Attól hogy van! Attól hogy létezik! Ha rám mosolyog, ha rám néz, ha hozám bújik, ha alszik és nézhetem, hogy szerethetem... hogy van nekem/nekünk!!

2009. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra azt jelenti, hogy felelősséget vállalni egy kis ember iránt. Órákon keresztül tudom nézni ahogy alszik. Ha rám mosolyog akkor minden bánatom, fájdalmam elmúlik, kizökkent a hétköznapokból.

Nézem ahogy egyre ügyesebb lesz, amikor először rám mosolygott, úgy igazából, amikor gügyög, látom, hogy örül. Vagy mikor először fordult a hasáról a hátára.

Egyszerűen örülök neki, hogy van, hogy valakinek én vagyok a legfontosabb:)


3hós kisfiú anyukája

2009. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az idegeimre megy:)

Mikor egyre ügyesebben húzza a hajam.

Mikor átrohan rajtam, hogy nézhesse az ablakot.

Mikor minden tiszta nyál rajtam, ő meg mosolyog, és jön az újabb adag "puszi"

Mikor csendesen szuszog, alszik és mosolyog álmában.

Mikor huncutkodik:)

Mikor ilyen szépen befejezi helyettem a mondanivalót:D "bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb7b7777777nm7zm1mmmmmmmm,e,m............k pq m,,,,,,,,,,,ynnnnnnn4 nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnh,kl4i93ö2cwzurujkfikdlwőpo9ojdiesui 000000000000ijjj.mxct nnnnnnnnnnnnnmm cem,.n b é- ,ü xx lol Ł kkkkkkkkkkkjgggggggggggggg7788hh9zjm"

Én iyenkor vagyok a legboldogabb

Szép napot:)

2009. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
számomra az életem értelme.2 fiam van,az első már nagy.alig vártam,hogy megnőjön és nagy legyen,de amikor megnőtt egyedül maradtunk a párommal.persze,sokkal lazább sokkal másabb úgy az élet,de még sem hozott olyan boldogságot amire gondoltam.igy lett most még egy baba(16 év után),és rögtön tudtuk mi hiányzott az életünkből.mivel már tudom milyen hamar elszállnak a bab évek,igy még jobban értékelek minden percet amit vele tölthetek.Nem dühít ha netán hisztizik,és ha jön a foga és éjszakáznom kell.lassan egyedül megy,és én nagyon büszke vagyok rá.egész nap csak játszanák,foglalkoznék vele,persze tudom,hogy ez se jó,így hagyom játszani egyedül is.a várt szabadság utáni vágyam elillant,és boldog vagyok,hogy ismét babázhatok.ugyanígy a párom is.Anyának lenni a legszebb,leghálásabb,legnehezebb feladat.sose múlik el,sose apad ki,sose lankad le.
2009. dec. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzés, amit csak egy nő élhet át, és szavakkal elmondani nem lehet, csak érezni azt, ami már a pocakban megkezdődik és gy életen át tart.
2009. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van, és belőlem...hogy én táplálom, én nevelem s hogy egy életet alkottam :) Egy földre szállt tündérkét
2009. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először észrevette, hogy elmentem otthonról és hiányolt, forgatta a pici bogyófejét. Ilyen feltétlen, zsigerből jövő szeretet még nem éreztem, ez nem fokozatosan alakult ki, hanem elárasztott, mikor először ... nem is tudom.
2009. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!