Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy eltetek tul a masodik...

Hogy eltetek tul a masodik gyerkocot, ha nem egyszeru eset lett?

Figyelt kérdés

Meg csak 3 hetes a pici, de mar kiborult az egesz csalad. Csak olben van el, de azt is csak ugy, ha mozgunk, meg ulni sem lehet. Kb fel orankent/orankent enne, abba belealszik, akarmit csinalok, de 5 perc mulva, max 10 ebred. Ki se nyitja a szemet, mar uvolt. Ejjel sem alszik egyben 2 orat. Ahogy telnek a napok, csak egyre rosszabb, tok tehetetlen vagyok, mar tiszta idegroncs, fogalmam sincs mit csinaljak :(

Kozben itt a nagy (2 eves), szo szerint semmit nem tudok vele foglalkozni, mert egesz nap non-stop a kicsit kell abajgatni. Tudom, hogy ez igy rossz, de mi a fenet csinaljak? A ferjem szerint hagyjuk most mar orditani, csak abbahagyja. De erre nem visz ra a lelek.

Volt meg valakinek ilyen nehez masodik gyereke? Mikor lett jobb? A nagyobbal is voltak nehezkesebb periodusok, de ilyen sose volt :(


2014. febr. 20. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Napi 5 órás vagyok. Valóban nem, decemberben született :)
2014. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, nem bírtam volna ki másképp. Bundazsák hidegben, hóban, esővédő fólia a kocsira esőben, nagyobbra esőkabát. Persze nem szakadó esőre gondolok, hanem szemerkélőre. A nagyon meg overall. Ezért írtam, hogy az öltöztetés mindig minimum fél óra volt... Nagyra overall, folyosóra ki, hogy ne melegedjen be, kicsit bundazsákba... Szóval így. Sajnos segítségem egyáltalán nem volt. Szerencsére nem voltak betegesek.
2014. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nekem is a nagy december vegi, szuletesekor vele en is orakat setaltam kint telen napi ketszer legalabb, de most ez sehogy sem jon ossze. A nagy fel 2-tol 3-ig alszik, de minimum 45 perc amig utana magahoz ter, addig hasznalhatatlan. Amire feloltozunk, csont sotet van es akkor azert megy a hiszti, mert igy nem tud magaval mit kezdeni :(

Ugyhogy varom a jobb idot (es vilagosat), mint a Messiast :)

Addig a delelottok maradnak setara, de az is nagyon zenesre sikeredik...

Ezert lenne jo a hordozo, ha belejonnek, sokkal konnyebb lenne a seta is. (En meg egy kutyat is viszek porazon, a babakocsi mellett es a motorozo nagy mellett. A kicsi uvolt a babakocsiban, a kutyam uvolt a tobbi kutyara en meg uvoltok a nagyra, hogy alljon meg idoben - mostanaban eleg nehezen kezelheto) brrrhhhooo.... Hat igy setalunk.

2014. febr. 20. 15:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegény :( Nekünk legalább a lakótelep tele volt babával meg mindenféle korú gyerekkel, és egész jó kis csapat jött össze. Többen voltunk, akik már a szülészetről ismertük egymást, olyan is volt, akivel a szülőszobán is együtt voltunk. Így jó volt lent, sötétben sem unatkoztunk, a nagyobbnak is volt társasága. De az ilyen "sétálás", ami nektek jut, ez tényleg nem túl pihentető :(
2014. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy elég neki a tejcsi,és nem azért sír,mert éhes,de üres a cici? Nálunk a Kicsi elég jó baba,nálunk is néha nehezen megy az elalvás,amikor a Nagy elemében van és visitozva játszik... :)
2014. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!