Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyezik a gyermekorvosotok és...

Egyezik a gyermekorvosotok és a védőnőtök véleménye?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisbabám és tele van a hócipőm azzal, hogy mond valamit a doktornő a védőnő pedig szinte az ellenkezőjét. Ugyanezt csinálta a terhességem alatt, mindig "okosabbnak" hitte magát a nőgyógyászomnál. A doktornőhöz 13 éve járunk, maximálisan megbízom benne, ezért az elköltözésünk után is ragaszkodtam hozzá, hogy a kicsinek is ő legyen az orvosa. Most azon hurrogta le a fejem, mert a doktornő szerint már kaphat néhány kanál almalevet, ma tízóraira adtam is 4 kanállal, erre szokása szerint váratlanul beállított és kiakadt, hogy miért adtam neki, mert elég még csak az anyatej, ne terheljem almalével a gyomrát. A hideg kiráz amikor csengetnek és ő áll a kapuban.
2014. febr. 27. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Ó, nálunk még viccesebb: van, hogy a védőnő, a gyerekorvos és a férjem, aki orvos 3 félét mondanak egy kérdésről. :)))


Ha 3 féle opció van, akkor a férjemre hallgatok, de olyan mondjuk még nem volt, hogy a védőnő és a gyerekorvos értettek egyet valamiben, férj pedig nem. Többnyire férj-gyerekorvos egyetértenek, védőnénit meg meghallgatjuk és slussz. A párom és a gyerekorvos között is csak homeopátiában van nézeteltérés, a párom rosszul van már a szótól is, a gyerekorvos meg nagyon erőltetné... Egyszer kipróbáltuk, allergiás lett a kúpra a gyerek (extrém, de van ilyen), egyéb homeopátia pedig nulla haszonnal futott, szóval férj-gyerekorvos 1-0. :))


De tud káosz lenni véleményekben... Ráadásul anyum és anyósom pedagógusok, ők is sokszor beszállnak, én meg pszichológus vagyok szóval nekem is van egy elképzelésem....


Konszenzus mindenek felett.


/Azt le kell írnom egyébként, hogy egyebekben nagyon kedvelem a védőnéninket, csak kifejezetten eü. kérdésekben nem szeretek rá hagyatkozni./

2014. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nagy egyetértés van, a gyerekorvos lassan nyugdíjas korú (remélem, marad...), a védőnő negyvenes, de teljesen képben vannak a legújabb infókkal, kutatásokkal, eddig mindenben ugyanazt mondták.

Ha nem így lenne, nem is tudom, mit kezdenék...

2014. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!