Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt töltötök pár...

Mennyi időt töltötök pár hetes, hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy mennyit van veletek, kézben illetve a kiságyban az ébren töltött idő arányában. Az én babám 6 hetes, és nagyon jól el van a kiságyában, igyekszem minnél többet foglalkozni vele természetesen, de nem tudom elég-e. Amikor fent van dajkálom, beszélek hozzá, énekelek neki stb., de van, hogy beteszem a kiságyba, és ott el van simán egy-két órát is, mindenféle nyüglődés nélkül. Remélem sikerült érthetően megfogalmaznom mire is vagyok kiváncsi, kicsit fáradt vagyok már...

2014. márc. 8. 21:14
1 2 3
 21/25 Babeli Zurzavar ***** válasza:
utolso valaszolo! miert nem tudod kivinni a konyhaba? meg a legkisebb panelkonyhaba is elfer egy pled/habtapi/jatszoszonyeg es ott van veled, elmeseled Neki mit csinalsz epp, megmutatod Neki mivel fozol, kap egy fakanalat es egy labost, vagy muanyag edenyt, hosszu pervekre lekotod vele. amugy azt irtad h a delelott a hazimunkae, addig van a kisagyban... ha 3 fogasos ebedet keszitesz akkor is megvagy vele 2 ora alatt... egy 7 honaposnak az is sok bezarva szerintem, nem mellesleg miert nem akkor fozol amikor alszik/ elozo este? azt mar meg sem merem kerdezni, ha ennyi idodet emeszti fel a fozes (egy delelottodet) akkor miert nem rendelsz/hozol egy kozeli iskolabol/ kifozderol?...
2014. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk lemaszik a róla? A délelőtt igen a házi munkái és ogen ha nem birok ráfigyelni igen beteszem az ágyába. Ha hajtogatok nyilván kiveszem és mehet.
2014. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Babeli Zurzavar ***** válasza:
eskuszom nem kotozkodni akarok de mi van ha lemaszik rola? az en babaim ugy voltak/ vannak feloltoztetve, hogy ne legyen gond ha lemasznak... 6 honapos lanyom maszni epp nem tud de porog forog, nincs elotte akadaly a lakasban. mindegy, ismerek mas ilyen felfogasu anyukat is, Ok sem es Te sem fogod megerteni mit magyarazok:-)
2014. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hideg kőlap van a konyhába. Próbálgattam hogy lehetne megoldani de félek,hogy felfázik a gyerek. Viszont hely meg nincs,hogy mást betegyek. Ezért. Nincs gond a felfogásommal csak nem szeretném,hogy felfázzon. Pihenőszéket meg nem szereti. Nem marad meg. A 3 éves gyerekemnek meg most már neki is főznöm kell. Ha szobába vagyok ő is kint van velem. Délelött délután megyünk a nagyért oviba. Szóval nem egésznap van a kiságyban.
2014. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Babeli Zurzavar ***** válasza:
felre ne ertd, nem az agyi kapacitasod vonom kerdore, ne haragudj ha ugy jott le, pusztan azt allitom vannak olyan anyukak akik maskepp, nalam sokkal inkabb aggodosak (pl felfazas) vagyis inkabb azt mondom az en tipusom van kisebbsegben!:-)
2014. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!