Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes szobatisztaságra...

Mikor érdemes szobatisztaságra való szoktatást elkezdeni?

Figyelt kérdés
már jelzi ha kaki jön....
2009. dec. 14. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi idös??

Ha jelez,akkor ültesd bilire vagy wc re.A lányomnál nyáron kezdtük el,mikor amúgy is levettem róla a pelust.17 hónaposan.Nem eröltettem semmit.Jött velem wc re mindég,ö is ült a wc szükítön,tépte a papírt.....

Aztán bejött a hüvös,és ez abba maradt.Akkor szólt mikor már bekakilt......Egyszerüen levettem róla a pelust 20 hósan.Párszor bepisilt,nem lett leszidva.21 hónapos korára teljesen magától szobatiszta lett.2 hét alatt megtanulta,hogy éjjel sincsen pelus.Ennek már 1,5 hónapja.Feölkel hajnalban,hogy "anya pisilni..." és alszik is utána továb.

Sokszor kell kérdezni töle,hogy "kell pisilni??"

2009. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!