Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti Meddig voltatok, lesztek...

Ti Meddig voltatok, lesztek otthon a babátokkal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp szeretnék itthon maradni 3évea koráig.
2014. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az iskolásommal 4 évig voltam itthon.

A középsőm most lesz 2 éves, a legkisebbem 5 hónapos. Amíg a kicsi nem lesz 3, addig ő biztos marad, és ha a törvény engedi, akkor a középsőm is csak vele együtt fog oviba menni.

2014. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A nagyot 17 hónapos koráig szoptattam,amikor teljesen abbahagyta,akkor adtam bölcsibe 18-19 hónaposan,és akkor mentem vissza dolgozni,most májusra várjuk a tesót,és szerintem kb. vele is így lesz majd,legalábbis így szeretném.Legkésőbb 2 éves korában már szeretnék dolgozni.
2014. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kétéves a lányom, most tervezzük a tesót. A tesó 3 éves koráig tervezek itthon maradni, nekem ez fontos. De nem megyek vissza az előző munkahelyemre, ami egy magánsuli, mert heti 3szor estig bent voltam, kisgyerekek mellett nehéz, bár várnak vissza nagyon. Van egy másik munkahelyem is, egy egyetemen tanítok heti 4 órát. Ha a tesó betölti a másfelet és nem szopizik már, akkor azt bevállalom majd. Nagyszülők besegítenek majd.
2014. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom most 19 hónapos, idén lesz bölcsis, én megyek dolgozni, 25 hónapos lesz ekkor!
2014. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én egy éves koráig tudok vele itthon maradni és ha megtehetjük,utána apa marad gyesen(neki csak az járna)Ha nem fér bele,akkor sajna bölcsi.

Az én helyemet viszont nem tartogatják még lehet addig sem,így kiszámíthatatlan.Előfordulhat,hogy korábban kell vissza mennem.Másik lehetőség,hogy maradhatok a cégnél,de napi 12-14 óra munkával,heti 5-6 nap,havi 110 ezer körüli fizetésért;viszont akkor hosszú távon nem látnám a családomat(csináltam egy ideig)

Másik munkahelyet meg kisgyerekkel nem hinném,hogy találok.

2014. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Összesen 17 évig. Négy gyerekkel.
2014. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!