Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babank mar 7 honapos, es a...

A babank mar 7 honapos, es a nagyszulok kinti-benti kutyat tartanak, ezert mindenutt kutyaszor van. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyszulok mar oregek,70en tul vannak, es mar nem nagyon hinnem, hogy lehetne valamit valtoztatni.

Kutyaszoron kivul a hazban kerul por is eleg sok, es nem is nagyon szeretnek szelloztetni sem.

Annyi jo van a dologban, hogy a szoba, ahol mi tartozkodunk / alszunk a gyerekkel, nemreg volt "ujba teve", ott tisztasag es foleg kutyamentesseg van.

De hat nem lehet ugye egesz nap ugyanabban a szobaban ulni...

Mar elore felek, hogy mi lesz majd ha az aprosag jaroka lesz!



2014. ápr. 7. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát már az elején hozzá kellett volna szoktatni a babát a kutyához és akkor nem lenne belőle gond. amúgy 1hónapban 1hétvége az nem sok azt valahogy ki tudjátok bírni. az se megoldás ha már járni fog vagy mászni hogy nem engeded.
2014. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira ne kezdj el takarítani, max kérdezd meg,hogy miben segíthetsz esetleg amikor ott vagytok. Én azt tapasztaltam,hogy megsértődnek, és hagyatkoznak a tisztaságra és a gyakori takarításra. Nagyanyám kajájába rendszerint kutyaszőr van és kínál bennünket.Tehát alapvető higiéniai problémák, amit muszáj szóvá tenni. Annyira nem szívbajos, de a másik nagymamám vérig lenne sértve ilyentől. Tehát csak óvatosan. :) Nem hiszem,hogy problémát fog okozni. Jön a jó idő, kint is mászkálhat majd fűben, kevésbé van egy helyen a szőr.
2014. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nem ertem a problemat. a gyerek nem cukorbol van, van immunrendszere, nem lesz semmi baja. tanitsd meg ra hogy mosson kezet. a kutyus nem a sajat kakijaban alszik tehat nem kap majd el semmit. amugy meg szerintem is segitsetek takaritani. meg kutyust furdetni, na nem havi egyszer mert az sok lenne. es amugy meg ok igy elnek tiszteletben kell tartani. viszont azt elvarhatod es el is kell, hogy amikor a kicsi mazkalni fog, akkor a kutyus legyn kint. igen is legyen mashol, ne egyutt a babaval. sajnos balesetek vannak, nem a kutya hibaja. a baba tul kicsi es torekeny. el kell varni a kutyustol is h finom legyen a gyerekkel de ha nem lehet mert oreg es az is lehet h mar faj itt ott akkor nektek mint szuloknke kell ezt megoldani jol. kutyus par orara kint amig a baba maszkal aztan meg kulon szobaba vagy olbe vagy babakocsiba jarokaba, 1-2 nap havonta, meg kell oldani ugyesen, a kutyus otthon van, egyenerteku csaladtag, h te felsz meg esetleg undorodsz az mas kerdes, de ok a szuleid, segits takaritani.
2014. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!