Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van annyi kötekedő...

Miért van annyi kötekedő ember ezen az oldalon? Talán itt élik ki magukat egyesek?

Figyelt kérdés
Feltettem a napokban több kérdést, és próbáltam, úgy, hogy ne tudjanak belémkötni, de mindhiába, volt aki így is belémkötött, miért van az, hogy egysek tudnak normális választ adni mások, meg mindenben a hibát keresik, és azt nézik milyen gyenge ponton köthetnek beléd?Ezek az emberek talán itt élik ki a gonosz énjüket? Nem értem, nem is ismernek, és hátbatámadnak, pedig csak egyszerű kérdéseket ttettem fel, volt aki abba kötött bele, hogy miért 40 évesen szültem, pedig nem volt témába vágó!
2009. dec. 22. 14:33
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Te meg dugulj el!
2009. dec. 23. 13:54
 32/46 anonim ***** válasza:
az a vicc, hogy többszörösen beégeted magad, majd aztán képes vagy mindezek után kiírni egy újabb kérdést, amivel csakis magadat égeted tovább. még jó, hogy anonim, nem?:)
2009. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
JH ÉS NEM VAGYOK A BIOS, DE TUDD, MEGF, HOGY IGAZA VOLT, HOGY ELKÜLDÖTT TÉGED A FENÉBE!
2009. dec. 23. 13:57
 34/46 anonim ***** válasza:

ne égesd már magad, ugyanaz a "ziháló ribanc" stílus, összetéveszthetetlen :)) te írtad ki mindkét kérdést. :))

nem gondoltam volna, hogy vannak még ilyen lények a bolygón, akik ennyire hülyének nézik a másikat :D

kis butus.

2009. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
másoló.
2009. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Remélem boldogsággal tölt el amikor valakit lehordhatsz, szerintem menj orvoshoz tudok javasolni egy jó pszichiátert!Mielőtt kitalálod, hogy én jártam nála, nem jártam soha ilyen helyre szerencsére, de neked tuti szükséged van rá, higgy nekem!:)
2009. dec. 23. 14:04
 37/46 anonim ***** válasza:
hú, most hogy mondod, tényleg szükségem van rá. elküldöd e-mail-ben a nevét és a telefonszámát? előre is köszi, és ne haragudj, amiért megbántottalak!!!
2009. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
hát lányok,a szemem előtt zajlik egy szappanopera.Hát régen röhögtem ennyit.De boldog karácsonyt nektek.
2009. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Ugye milyen vicces?:D Neked is boldog karácsonyt!!!:)))
2009. dec. 23. 14:34
 40/46 anonim ***** válasza:
azt azért hozzátenném, ha már az őszinteségnél járunk, hogy én nem vagyok lány :)
2009. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!