Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van annyi kötekedő...

Miért van annyi kötekedő ember ezen az oldalon? Talán itt élik ki magukat egyesek?

Figyelt kérdés
Feltettem a napokban több kérdést, és próbáltam, úgy, hogy ne tudjanak belémkötni, de mindhiába, volt aki így is belémkötött, miért van az, hogy egysek tudnak normális választ adni mások, meg mindenben a hibát keresik, és azt nézik milyen gyenge ponton köthetnek beléd?Ezek az emberek talán itt élik ki a gonosz énjüket? Nem értem, nem is ismernek, és hátbatámadnak, pedig csak egyszerű kérdéseket ttettem fel, volt aki abba kötött bele, hogy miért 40 évesen szültem, pedig nem volt témába vágó!
2009. dec. 22. 14:33
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Tessék egy kérdést tettem fel és már itt is belémkötnek, ezt nem hiszem el!
2009. dec. 22. 15:05
 12/46 anonim ***** válasza:

Én is örülnék, ha a válaszolók vagy segítőkészen írnának vagy nem írnának. Ide azért jönnek az anyukák, hogy segítséget kérjenek. Nem azért h. valaki ismeretlenül lehülyézze, lenézze. Azt is kultúráltan meg lehet írni, hogyha nem értesz egyet a kérdezővel vagy tényleg hülyeséget csinált...


Tegnap engem is eléggé kiakasztott, ahogy válaszoltak egyesek...


Boldog Ünnepeket!

2009. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
El kell viselni, hogy nem mindenki ért veled egyet. Ennyi az egész. Nem kell megsértődni, azért mert valaki nem úgy vélekedik mint te. Ezzel a kérdéssel te is kötekedsz, és ezt te is nagyon jól tudod, hisz ezért tetted fel. Te tetted fel azt a bio kérdést is igaz?? na az mindent elmond rólad....
2009. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan olyan kérdés tesznek fel amire csak azt szertnék válaszul kapni amit ők gondolnak. És ha nem így van mert más másként látja azon vérig sértődnek. Csak önigazolni járnak ide, hogy ők azt jól csinálják.

Én is sokszor kapok olyan választ ami nem tetszik de ezeken inkább elszoktam gondolkodni, hogy vajon igaza van-e. Én szeretem az ilyen válaszokat is. Mert sokszor a barátok, hozzátartozók nem merik a szemedbe mondani a véleményüket, az igaszságot pont azért hogy meg ne sértsenek. Ezúton köszönöm mindenkinek akitől ilyen válaszokat kaptam. Mert álltalábban rám építőleg szokott hatni. Mert néha magamba szálok, mert néha jó egy két pofont kapni azért, hogy jó útra tévedjen az ember. Én legalábbis szeretnék az arany középúton járni és ezt anyukaként nagyon nehéz elérni mert könnyen billen el vele a ló egyik vagy másik irányba. Ez lehet szoptatás hozzátáplálás vagy bilizés kérdés.

2009. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Hát igen, vannak itt eléggé kedves emberkék.Én is csak pár kérdést tettem eddig fel, de lassan egyet sem fogok.Rájöttem, hogy itt már KÉRDEZNI sem lehet.

Az utolsónál azt írta vki válaszként, hogy kérdezzem meg az orvost.Gondolja, hogy nem volt annyi eszem?

Na, erről ennyit.

2009. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Utolsónak. Gondolom olyan kérdést tettél fel amire egy átlag embert nem tudja a választ csak egy orvos. Jó aláírom vannak bunkó emberek is, akik tényleg flegmán válaszolnak. De van itt egy pár érzékeny ember, aki fel dugja az olyan válaszon is az orrát amit az ember nem bántásnak szán.
2009. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz,te vagy a biós!!!!!!!!!
2009. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

18:20-nak Nem olyan volt a kérdés egyáltalán amire csak orvos tud válszolni.Gondoltam vannak itt tapasztalt anyukák, akiknél előfordulhatott uaz az eset.Ezért kérdeztem, hogy ők mit tettek, vagy mit tennének a helyemben.Ja, amúgy volt már olyan aki közölte, hogy ne ide irogassak, hanem...

Na hagyjuk!Ez van.

2009. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Itt most azt értem, hogy felteszek egy kérdést, és mások nem a kérdésre válaszolnak, hanem el kezdik szidni a kérdezőt,meg csúnya jelzőket fűznek a kommentekhez,és van olyan aki csak szidalmaz egyfolytában, de a kérdésre meg nem is válaszol.Szóval az ilyen emberek kiborítóak.Valószínűleg nem provokálásképp tesz fel az ember egy kérdést, hanem véleményekre kíváncsi.De volt már, hogy mindenféle csúnyaságokat írtak itt rám, mert fel mertem tenni egy kérdést, amit direkt úgy fogalmaztam meg, hogy ne legyen provokatív.Szóval ezek az emberek szerintem gonoszak, és itt élik ki magukat,mert az életben nem tudtak vagy nem hagyták őket érvényesülni.Én még soha nem hordtam itt le senkit csupán azért mert idétlen kérdést tett fel, pedig olvastam már jó pár idétlen kérdést itt.De hát döngöljem a földbe a kérdezőt?Mi értelme van annak?Kérdezném azoktól akik kötekednek, hogy ilyenkor elégedettek amikor a sárga földig lehordanak valakit???
2009. dec. 23. 09:05
 20/46 A kérdező kommentje:
Szóval kedves kötekedők, olyankor boldogságérzetet éreztek, amikor valakit lehordotok így ismeretlenül mindenféle jelzőket mondva? Volt olyan ember is, aki azt írta itt, hogy én olyan ........vagyok, hogy emiatt sanyarú lesz a gyermekem sorsa, hát neki jól beolvastam,pedig én nagyon türelmes vagyok egy fokig,de ha a gyermekem veszik szájra akkor aztán meneküljön az illető!Főleg, hogy én mindig azt nézem, hogy a gyermekeimnek jó legyen, hogy boldogok legyenek,és szép gyerekkoruk legyen erre egy idegen ilyen baromságokat beír nekem, csak azért mert nem ért egyet velem!
2009. dec. 23. 09:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!