Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van annyi kötekedő...

Miért van annyi kötekedő ember ezen az oldalon? Talán itt élik ki magukat egyesek?

Figyelt kérdés
Feltettem a napokban több kérdést, és próbáltam, úgy, hogy ne tudjanak belémkötni, de mindhiába, volt aki így is belémkötött, miért van az, hogy egysek tudnak normális választ adni mások, meg mindenben a hibát keresik, és azt nézik milyen gyenge ponton köthetnek beléd?Ezek az emberek talán itt élik ki a gonosz énjüket? Nem értem, nem is ismernek, és hátbatámadnak, pedig csak egyszerű kérdéseket ttettem fel, volt aki abba kötött bele, hogy miért 40 évesen szültem, pedig nem volt témába vágó!
2009. dec. 22. 14:33
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Ez már gyerekes.... Felnőtt ember nem ilyennel foglalkozik egész nap. Ennyire ráérsz a gyerek mellett?? De jó neked. Annyira érdekes, én már vagy 100 kérdést feltettem de egyszer sem kaptam bunkó választ. Nem lehet, hogy a kérdéssel van a baj??
2009. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

lelki problémát csinál belőle. nincs igazi élete.

ha egy kérdés nem provokatív, arra nem fog sértő válasz érkezni. én is rengeteg kérdést tettem már fel, egy ellenséges válasz sem érkezett.

mondjuk a kérdéseim nem is arról szóltak, hogy "ugye milyen klassz vagyok, hogy én bio kaját adok a gyereknek, míg mások egyáltalán nem klasszak, sőt, irigyek, mert ők nem azt adnak!" :)

2009. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Mivan?Mi ez a bio dolog? Valaki már háromszor ír róla, de dunsztom sincs , hogy jön ide a bio.
2009. dec. 23. 10:21
 24/46 anonim ***** válasza:
melyik kérdésben szóltak be, hogy 40 évesen szültél?,
2009. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Eddig akármelyik kérdésem tettem fel, mindig volt legalább egy kötekedős magával nem bíró emberke.
2009. dec. 23. 10:36
 26/46 anonim ***** válasza:
ez nem válasz a kérdésemre.
2009. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

szerintem te vagy a bios, és egyedül abban a kérdésben oltottak le azzal, hogy a bio az fontos, de a 40 felett szüléssel semmi gond, csak nem mered most már vállalni. ha nincs igazam, akkor mutasd meg a kérdést, ahol még azzal bántottak volna, hogy 40 felett szültél. ha most erre megint kitérő választ adsz, akkor azzal szépen bebizonyítod, hogy itt nem az anyukák kötnek beléd folyamatosan, hanem te vagy az, akivel valami nincs rendben.

aztán ha meg mutatsz egy olyan kérdést, ami nem a bios, és téma hogy nem egészséges 40 felett szülni, akkor én bocsánatot kérek a kötekedésemért, és szép csendesen elkullogok.

2009. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Ki vagy te?Nah látod, nem csináltam semmit, és már valaki belém köt.Jön itt valami bios dologgal ami fogalmam nincs mi, erre rákérdezek és nem válaszol, erre még ő panaszkodik, hogy én nem válaszoltam.Nem vagyok bios punk tum,fogalmam nincs miről kvartyogsz itt.Hát nem igaz, hogy még ebbe a kérdésbe is beleköt valaki.Pedig semmi olyat nem írtam.De ez a bios valaki rám van szállva!Felejts el légyszi!
2009. dec. 23. 13:23
 29/46 anonim ***** válasza:
tehát erről ennyit. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
megint csak azt tudom mondani, hogy dugd bele a fejed egy vödör biorépába. az is én voltam. azért kötekedtem, mert rosszindulatú vagy, fennhéjázó és buta. az ilyen emberek mást nem érdemelnek.
2009. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!