Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van annyi kötekedő...

Miért van annyi kötekedő ember ezen az oldalon? Talán itt élik ki magukat egyesek?

Figyelt kérdés
Feltettem a napokban több kérdést, és próbáltam, úgy, hogy ne tudjanak belémkötni, de mindhiába, volt aki így is belémkötött, miért van az, hogy egysek tudnak normális választ adni mások, meg mindenben a hibát keresik, és azt nézik milyen gyenge ponton köthetnek beléd?Ezek az emberek talán itt élik ki a gonosz énjüket? Nem értem, nem is ismernek, és hátbatámadnak, pedig csak egyszerű kérdéseket ttettem fel, volt aki abba kötött bele, hogy miért 40 évesen szültem, pedig nem volt témába vágó!
2009. dec. 22. 14:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Jáááááááááááj!Teljesen belekeverted magad ebbe a dologba,kérdező!Talán azért kapsz mindig negatív válaszokat,mert kiprovokálod!Én is csatlakozom ahhoz,hogy még sosem írtak nekem csúnyán,nem vitatkoztam és ócsároltam.

Egyébként a kötekedéshez is két fél kell,tehát ha lenne annyi eszed,egyszerűen kilépnél és nem foglalkoznál napokig ezzel.Ja és legyél őszinte,mert ugyan anonim az oldal,de én is rögtön levágtam a stílusod alapján,hogy megegyezel azzal a személlyel,aki az egészségtelen nasis kérdést tette fel!

2009. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Fiú vagy, de jóóóóóóóó,majd biztos el is hiszem, én is fiú vagyok akkor.:)))
2009. dec. 23. 16:33
 43/46 anonim ***** válasza:
hát amennyi eszed van el is hiszem.hagyd már abba.tudom hogy jol szórakoztál,de azért itt van egy pár értelmes ember is.keress magadnak másik játékot.ha fiú vagy már meg is találtad,kéznél van.menj keress magadnak valami bulit szilveszterre.csak ne itt szórakozz.csá.
2009. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Köszike!Aranyos vagy, imádlak!:D Boldog karácsonyt!
2009. dec. 23. 19:26
 45/46 anonim ***** válasza:
hát, ebből már sehogy nem jössz ki jól, lehetsz akárhány éves... :)
2009. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani: buta liba. (és ez a szebbik változat)
2010. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!