Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az éjjeli evésről leszokta...

Aki az éjjeli evésről leszoktatta a babáját úgy hogy nem adott neki enni, meddig tartott a sírás?

Figyelt kérdés
Egy éves elmúlt a kislányom, és jó esetben 2x, rossz esetben többször is felkel enni, most lett elegem, ma éjszakától kezdve csak vizet kap. Érdekelne, mire számítsak, egy-két éjszaka lesz balhé, vagy inkább pár hét? (Légyszi ne írjatok olyanokat hogy már rég nem kéne ennie éjszaka, tudom ezt én is. Köszi.)
2014. máj. 6. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hány órakor szoktad vacsoráztatni és mit kap vacsira? Lehet, hogy nem azért kel fel, mert annyira éhes lenne, csak megszokásból. Pár napig eltart egyébként, mire hozzászokik, hogy éjjel csak inni való van.
2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Igaz, hogy én már sokkal előbb leszoktattam az éjszakai evésről, de most már nehezebb lesz. De valószínű elég lesz egy hét, ha nem mégy be hozzá, és nem veszed fel, nem gyújtasz villanyt. Csak akkor menj be hozzá sötétben, és halkan beszélj hozzá, ha nem hagyja abba a sírást.
2014. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nappal eleget eszik? Mit vacsorázik? Ha nem eszik eleget és éhes, akkor megetetném, akkor is ha már rég nem kéne kelnie éjjel. De ha csak megszokás akkor próbálkoznék csak itatással. Tápszert kap? Nem lehet esetleg csak szomjas?
2014. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Vagy virslit egy kis kenyérrel, vagy tejpépet, utána kap tápszert is, 180 ml-t. Elég keveset eszik mostanában nappal, fogzás miatt, de amikor rendesen eszik, akkor is kel, úgyhogy szerintem csak megszokás. Eltarthat hetekig mire sírni fog? Akkor nem is biztos hogy végig tudnám csinálni :(
2014. máj. 6. 18:17
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha csak vizet adok neki, azzal nem alszik vissza.
2014. máj. 6. 18:17
 6/22 porcukormókus ***** válasza:
Es ejszaka mit kap? Tapszert? Mennyit iszik olyankor meg belole?
2014. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tápszert kap igen, kb 100-120 ml-t /ébredés, de ha kevesebbet kel akkor többet valamivel, 150-200ml-t.
2014. máj. 6. 18:35
 8/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki bolti tejet adni egyébként ilyenkor, de abból megivott akár 3 decit is és még mindig éhes volt, az inkább innivaló már neki gondolom.
2014. máj. 6. 18:35
 9/22 anonim ***** válasza:

itt hátha találsz tippet:

[link]

2014. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgyis fel kelsz hozzá tápszert, vizet stb.. adni, akkor miért baj, ha éjszaka is eszik? Én addig etettem éjszaka, amíg igényelte és szépen le is szokott róla. Eszembe nem jutott, hogy ne etessem, ha sír. Egy éves kora után nem sokkal már nem ébredt éjjel. Lassan mindent adhatsz neki nappal, próbálj este minél táplálóbbat adni és lassan majd átáll.
2014. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!