Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek túl kövér a...

Szerintetek túl kövér a kisbabám? Anyósom szerint túl kövér, viszont én egyáltalán nem látom annak.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 7. 17:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

azt kell megtanulni, h nem számít mit mond a szomszéd, a házmester, a gyerekes tesó, sógornő, barátnő, a gyerek apjának az anyja, a te anyukád. ők mind-mind hasonlítgatják valakivel. az számít, amit védőnő és a gyerekorvos mond. mert ő pl azt is megkérdezi, h mindehhez mennyit és hányszor eszik, nem csak ránéz és kijelenti, h a a boltos marika Marcikája sokkal inasabb volt ebben a korban :)


az én fiam kb uígy néz ki. nem kövér, de kétségkívül jó húsban van, ennyi. gondolom, nem erőlteted belé a kaját :)

2014. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%

Figyelmedbe ajánlom ezt:

[link]

és ezt:

[link]

2014. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De cuki.... :))))))) Nem kövér, picikét pufi de melyik kisbaba nem az??? Én mindig is azt kívántam hogy pufi babám legyen majd, így is lett, nem az apjára üt aki deszka vékony. :)
2014. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kövér, nagyon helyes kis pufók baba, dehát a babáknak ez a dolga!!:) Az én lányom jóval hurkásabb, mint a kicsid, de sosem jutott eszembe, hogy daginak gondoljam. Nyugodj meg, nincs semmi baj Bencuval (?), gyönyörű kisfiú :)
2014. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem kövér, pont jó husiban van. Sokkal cukibbak az ilyen babák, mint a soványak. :)
2014. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 gabszem ***** válasza:
az én kislányom 8 hosan már több mint 10 kg volt és nem volt kövér. az én anyósom is tud néha dolgokat kitalálbi csak hogy játszhassa az eszét...
2014. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Jajj istenem de édes egy kisbaba! :-) amúgy egyátalán nem kövér.
2014. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Irto cuki baba. Nem kövér. Pont jó es édes a pofija. :)
2014. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szupercuki.van husija na és?!
2014. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egy 8hós 8kilóval nem kövér,ellenben 10kiló felett már igen.Ha csak nincs hozzá 80centi,ami azért ritka.Én lányom bőven húsi,de 1évesen volt 10kiló felett.És ehhez volt 82centi és elég húsi.
2014. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!