Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátik? Elmennétek?

Ti mit csinálnátik? Elmennétek?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos, tápszeres kislányom van. Jövőhéten adódott egy lehetőség, hogy egy napra elutazhatnánk a férjemmel Ausztriába. Reggel mennénk, és este jönnénk, addig a tesómék vigyáznának rá. Ismeri őket, heti szinten látogatják. Férjem nagyon szeretne menni, én hezitálok... Ti mennétek?
2014. máj. 9. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
mennék. Ha már most ezzel érvel a férjed, akkor vágyik rá, ezzel valamilyen hiányt fogalmaz meg.
2014. máj. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Én nem mentem volna. Ilyenkor még sem én, sem a férjem nem vágytunk el a babától, nem éreztük volna jól magunkat. Sokkal később jött el ez az időszak. Ha ti szívesen mentek, akkor menjetek.
2014. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

En nem mennek :) illetve igen (mert a ferjednek igaza van!), de nem ilyen messzire, csak valahova ugy, hogy viszonylag rövid ido alatt otthon legyek, ha van valami "baj"

2 hónappal idősebb a babám, o meg a nagyszüleivel is csak par orat van el egyedül, utána jon a sírás, pedig nagy családunk van, bárkivel eljatszik, es nem sir, es amúgy nagyon vidám baba, de 3-4 honaposan valahogy olyan apas-anyás volt par ora utan.


De: a babátokat ti ismeritek :)

2014. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Menj el,nem fogod megbánni :)
2014. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarok negatív lenni, de nagyon érdekes, hogy itt mennyien lepasszolnák a 3,5 hónapos bébijüket csak azért, hogy 1 napra megszabaduljanak. Kedves Kérdező! Én a férjed hozzáállását furcsállon. Még alig született meg a babátok, most vagytok túl a hasfájós időszakon /persze, ha volt/, most lehet elkezdeni élvezni minden percet a picurral, mert már nem csak a cipelésről-sírásról szól minden. Te valahol érzed, hogy még nagyon korai egy ekkora baba mellől egész napra kimozdulni, de őrlődsz, mert a férjed lelkifurdalást ébreszt benned. Természetes, hogy szeretnél megfelelni Neki, de Neki pedig meg kell értenie, hogy már sosem lesztek ugyanaz a nő és férfi, mint akik a babátok érkezése előtt voltatok. Valaki írta, hogy nem bánnád meg. Hát, szerintem végig csak a babádon járna az eszed, nem tudnál a párodra koncentrálni. Az én fiam 3 hónapos volt, amikor a házassági évdordulónk alkalmából vacsorázni mentünk a férjemmel, aztán pedig moziba. Mondtuk is, hogy na végre, most kirúgunk a hámból, picit gyerekmentesen ejtőzhetünk. Mondanom sem kell, végig a fiunkról beszélgettünk, a fényképeit nézegettük a mobilunkban, és boldogok voltunk, hogy mindjárt rohanunk hozzá haza. És a férjemmel azóta is imádjuk egymást. Szval hallgass a belső hangokra, egy anyának mindig megsúgják, mi a helyes.
2014. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%
Hű nem tudom, hogy mit mondtam volna, mikor ekkora volt a baba, mert akkor nagyon szükségem lett volna egy kis nyugira, de így utólag azt mondom tuti nem mennék... De ez én vagyok, egyáltalán nem ítélem el azt, aki elmegy!
2014. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!