Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti ki bírjátok pihenni...

Anyukák ti ki bírjátok pihenni magatokat éjjel kisbabátok mellett?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 10:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, saját szobájában alszik a gyermek egyedül vagy veletek alszik, mitől alszik olyan sokáig zavartalanul?
2014. máj. 15. 15:20
 12/16 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Enyém saját szobában alszik csukott ajtóval 3hetes korától.

Semmit nem tettem érte,hogy átaludja az éjjelt.3hetesen is már csak 1x kelt éjjel,este 7től aludt hajnal 3-4ig,evett,majd aludt 8ig.

Fogzás alatt sem kelt állandóan,csak néha néha.De akkor sem evett,csak ordított,megszeretgettem és aludt is tovább.

10,5hós koráig tápszert vacsorázott,viszont 8-10,5hós koráig szenvedés volt már csak,mert nem fogadta el.3-4naponta evett meg 150milit,többi napon meg 30-40milit.

7hetesen evett úgy 160 milit,6hósan 240milit,8hósan 300milit.8-10,5hóig ugye mint fentebb írtam.Aztán átálltam arra,hogy kevés vizbe tápszerport tettem és tejpéppel sűrűre kevertem,aztán kanállal ette meg.Azóta cumisüveget nem használtunk,mert inni meg szívószállal ivott.

2014. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mióta első kelés után átmegyek hozzá és együtt alszom vele azóta teljesen jól kipihenem magam. Sőt néha nap közben is együtt alszunk, olyankor van, hogy 2 órát is szundítunk, szóval most már igen, csak épp a "babának külön ágyban a helye" elvemet adtam fel... Hát ez van :D


(10 hónapos)

2014. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Két hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Este 8-kor fekszik, azán éjfélkor van egy evés, de utána rögtön alszik is vissza"

Neharagudj meg nem kekeckedni akarok de ez nem minősül az éjszaka átalvásának ha éjfél körül eszik!

2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ikreim például teljesen másként aludtak. Az egyikük este nyolctól reggel 4-5ig ébredés nélkül, a másikuk 2-3óránként kelt. Elvileg mindent egyformán csináltam velük. Most már szerencsére végig alusszák az éjszakát.
2014. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20,5 hónapos a fiam, és merem állítani, hogy lassan 2 éve nem aludtam egy jót (a terhesség vége is elég megterhelő volt már). Eleinte rossz volt, de már megszoktam.
2014. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!