Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Babett kereszt...

Mit gondoltok a Babett keresztnévről? Párom azt mondja egy kislánynak igen, de felnőtt nőnek már nem oké. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 20:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nagyon noies szep nev. Ha a lanyomat masok izelese szerint neveznem el...hjajjjj...sose lenne neve. En is ismertem valakit akit Babett-nek hivtak. Egy nagyon szep kedves no az illeto.

A parodnak is tetszenie kell a nevnek amit adtok a kicsinek.

En ugyan kulfoldon szultem es volt 2 teljesn napom, hogy kitalaljam a gyerekem nevet. Volt idom megnezni, ismerkedni vele...Mo-n rossz szokas ez az epphogy kibujt maris elnevezzuk Izauranak a kicsit pedig meg alig talalkoztunk...

2014. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tetszik, bocsi :(

Ismerek 2 Babettet, miattuk sem adnám...

2014. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%
#2-es irigykedsz, hogy babot evett?:)
2014. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Igen, persze meg kell egyeznünk, mondjuk hangzásra neki is tetszik, csak emiatt nem. Nekem például egy kecses francia nő jut róla eszembe, nem a motor:) Nagyon jó lenne ha itt is lenne egy kis idő ismerkedni a babócával, mielőtt egy életre megkapná a nevét, hogy illjen hozzá már akkor is, ne csak hozzánőjjön:) Várok még további véleményeket, kinek hogy tetszik és mi a véleménye:))
2014. máj. 15. 22:03
 15/35 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyi Babett van, már csak itt is az ismerősök között, sokkal kevesebbnek és elenyészőbbnek gondoltam:)
2014. máj. 15. 22:04
 16/35 anonim ***** válasza:
Magyarországon is van lehetőség "ismerkedni" a babával névadás előtt. Nem akarok hülyeséget írni, hogy hány napig, de például a Szekeres Nóri is azt hiszem 15 nap után adta a kisfiának az Alexander nevet.
2014. máj. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársam volt Babett, egy szuper okos lány, aki jogot végzett, csinos, elegáns komoly és jó ízlésű Ő jut eszembe a névről.
2014. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

MIndenkinek van véleménye minden névről, valakinek tetszik valami, valakinek nem. Izlés dolgában nem lehet vitatkozni. Ez a névválasztásos téma meg olyan szerintem, hogyha valakinek valamiért megtetszik egy név, és úgy érzi, igen -ez lesz az!! akkor akárki akármit ír, mond- úgysem fog rajta változtatni.

Nálam is így volt, fiam neve sem minnennapi, sokáig nem találtunk neki nevet, és egyszer csak álmomban bevillant. Olyan egyértelmű volt, hogy Ő AZ!! HIába beszélt bárki bármit... :)

EGyébként nekem nagyon tetszik a Babett, végre nem Nóra meg Anna meg a többi szép, bár tucat név. Igazán különleges és szép, de nem eltúlzott és erőltetett. Legalábbis nekem ez a véleményem róla. De másnak ettől még nem fog tetszeni... :))

És minden nevet lehet csúfolni, és valamihez kötik is az emberek a neveket- pl valakinek a Szofi névről a cigi jut eszébe, kinek mi... szóval ebből nem kell kiindulni szerintem.

Egyébként meg néha hallok olyan dolgokat, egy ismerősöm mondta a másik fiára, akit Hunornak hívnak, hogy hogy lehetett kutyanevet adni a kisfiunak. Ki is akadtam rajta, szerintem a Hunor is nagyon szép, férfias név.

Ugyhogy én a Babett mellett szavazok!! Graulálok a kislányhoz!!

2014. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok,

még annyi, hogy a Babett felnőttként is szép szerintem, viselhető- ellenben nem tudom hogy aki pl Málna névvel nő fel, az nem lesz-e ciki felnőtt korban...

2014. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
szerintem jó név, nem a kedvencem, de nem ciki, és felnőtt nőnek se furcsa :)
2014. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!