Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Babett kereszt...

Mit gondoltok a Babett keresztnévről? Párom azt mondja egy kislánynak igen, de felnőtt nőnek már nem oké. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 20:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nekem Rejtő Jenő Babett anyója jut róla eszembe, aki egy fogatlan vénasszony, a kikötői söpredék részét képezi, és profi módon forgatja a lavórját közelharc közben.:)


Szóval nekem nem tetszik.:D

2014. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szép név és szerintem gyereknek és felnőttnek is oké.
2014. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nekem az Interjú a vámpírral jut róla eszembe. Abban volt egy Babett és nem volt egy túl szimpi karakter.. Egyébként jól gondold meg, mert én Lili lettem aztán végig csúfoltak a gimiben :/
2014. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nekem van Babett nevű ismerősöm. Nem rossz felnőttnek sem.
2014. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nekem a Szívek szállodája c. filmsorozat jutott róla eszembe, az egyik szereplőt hívták így, kicsit rikácsolós, idegesítő hangja volt, de aranyos, kedves és vicces karakter volt.


Szerintem ez olyan dolog, amit Nektek kettőtöknek kell eldöntenetek! Én is kismama vagyok, de páromnak eddig minden név tetszett, amit felsoroltam, nem egy nagy kritikus fajta. :D Szóval nehéz lesz így választani, hogy konkrétan nekem kell döntenem, bár én még az elején járok és a baba nemét sem lehet még tudni.

Ha fiam lesz, valószínűleg az András Sándor nevet kapja, ha lány lesz, akkor pedig Anna Elizabet lesz. :)

2014. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!