Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Babett kereszt...

Mit gondoltok a Babett keresztnévről? Párom azt mondja egy kislánynak igen, de felnőtt nőnek már nem oké. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 20:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
28%
pl. a mi lányunk Málna, na majd meglátjuk, hogy ciki lesz-e.
2014. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs gond a névvel.A Bettina a Babettből van,a Babett meg az Erzsébetből.Akkor még mindig inkább Babett legyen,mint Erzsike :D Bettinát személy szerint nem szeretem,mert engem is úgy hívnak és valahogy nem tetszik.
2014. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Szerintem rémes, gyereknek is az, felnőttnek meg kifejezetten nevetséges
2014. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Megindokolnád légyszi?
2014. máj. 21. 14:30
 25/35 anonim ***** válasza:

Igen, mert hangzásra komolytalan, becenévnek ugyan kitűnő, de mint anyakönyvezett név, elveszi az ember komolyságát. Túl édeskés, túl cukimuki, túl rózsaszínű. Nem egy habostortát akar az ember nevelni, hanem egy gondolkodni képes, önálló, okos nőt, ahhoz meg nem illik a Babett név.

És valóban, nekem is a motor jut róla eszembe.

2014. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
szerintem igaza van a párodnak. egy időben (úgy 205-30 éve) felkapottabb volt, de se előtte, se utána. szerintem méltán lett elfeledve.
2014. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%
Én amikor először hallottam ezt,azt hittem,hogy ez csak egy becenév, nem gondoltam volna,hogy valakinek ez lehet a hivatalos neve :D Amikor szembesültem a tényekkel,hogy de bizony, ez egy NÉV, döbbenet után a nevetés jött rám. Én nem adnám a lányomnak, egy szóval nevetséges ez a név. Olyan komolytalan. Bár manapság már annyi nevetséges név van,hogy hagyjuk is....
2014. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Engem így hívnak, 39 éves vagyok. Babettának csúfoltak suliban, de gyorsan megtanultam visszavágni. Ha valakinek bemutatkozom hozzáteszem, hogy a babettáról nem felejti majd el a nevem, így le van lőve a következő poén...

Babi a beceneve ami nekem nem tetszik, de a Babcsi igen. Mindenki azt mondja aki ismer, hogy van ismerőse aki Babett én személyesen még soha nem találkoztam másik Babettal.

2014. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

EGy dolgot ne felejts el kérdező, hogy izlés dolgában nem lehet vitatkozni! A Babett név nekem pl nagyon tetszik, és nem tud meggyőzni senki róla- bármilyen indokokat leírtak, hogy egy rémség lenne. Én sem kívánom ezeket az emberket meggyőzni arról, hogy igenis egy szép és viselhető név a Babett, mert úgysem fogják elhinni.

Szerintem ha nektek tetszik, akkor tartsatok ki mellette.

Ne abból induljatok ki, hogy hogy fogják csúfolni, mert minden nevet lehet csúfolni. Az hogy felnőttnek milyen lesz- én úgy gondolom viselhető név. Pl a Bence név is nagyon aranyos név, igazzán cuki egy kisfiunak, de szerintem ez is felnőttnek komolytalanul hangzik, mégis többezre Bence van.

Szóval ilyen doglokból én nem is indulnék ki a helyetekben.

:) Már eldöntöttétek a nevet egyébkén?

Boldog babavárást!! gratula a kislányhoz!!

2014. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, hogy vannak ilyen különleges nevek is.Végre mer valaki másban is gondolkodni. Már így is meg lehet fulladni a rengeteg Annától, Lilitől és társaitól.
2014. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!