Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátok milyen gyakran jár a...

Hozzátok milyen gyakran jár a védőnő és mit csinál pontosan? Hozzánk miért nem jön?

Figyelt kérdés
14 hós a kislányom, és eddig 4x volt, én eddig azt hittem hogy ez átlagosnak tekinthető, nemrég egy barátnőm viszont azt mondta, hogy hozzá hetente megy ki, és előtte mindig szól. Mit csinál egyáltalán annál akihez ilyen gyakran kimegy? Az a normális hogy gyakran megy? Nekem sosem szólt előtte, csak úgy jött. Facebookon szokott írni hogy ha van valami kérdésem, akkor szóljak és kijön.
2014. máj. 17. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk mindösszesen 2-szer volt kint a védőnő háznál és mindkétszer akkor, mikor 1-2 hónapos volt a fiúnk. Utána már nem jött.

Hanem nekünk kellett havi szinten tanácsadásra bevinni hozzá, ő előtte elvégezte az ő dolgait (mérések, stb), majd pedig jött a gyerekorvos fix időre és megnézte ő is a gyereket ott a védőnőnél.

Nálunk akikhez sűrűbben kijárnak, ott vagy olyanok a körülmények (pl. nehezebb anyagi körülmények közt élnek vagy látszatra annyira nem törődnek a gyerekkel), ami miatt többször kijárnak, vagy van olyan probléma, ami miatt kimennek, pl. nem fejlődik, hízik megfelelően a gyerek.

2014. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak maximum 5ször jöhetnek összesen.
2014. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az elso 6 hetben 2szer volt kint, egyszer miutan hazajottunk a korhazbol, egyszer pedig az 1 honapos statusz utan. Amikor a statusz vizsgalatra viszem a picit, akkor egyutt vannak ott a doktornovel es ennyi. Mondjuk a mi vedononk mar a terhesseg alatt is erdekes volt, mert kb. 3szor talalkoztam vele, es nem havonta jartam hozza, mint a kornyezetemben a kismamak.
2014. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!