Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen el vagyok kesered...

Már teljesen el vagyok keseredve? Olvassátok el légyszi!?

Figyelt kérdés
mit lehet tenni egy olyan kicsivel aki visszatartja a kakit?4 naponta kakil,de úgy hogy toporog,sír, űvölt.tudna 2 naponta is kakilni de egyszerűen visszatartja!az orvs azt mondja hogy majd kinövi,de én meg már idegbeteg vagyok attól hogy nem tudok neki segíteni!hiába mondom neki hogy nyomja ki,nem teszi!mit tegyek?valaki tudna nekem segíteni?esetleg hasonló tapasztalatotok nincs?
2014. jún. 2. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hova kakil? wc-be vagy bilibe? Csak azért kérdezem, mert az öcsémmel ugyanez volt a gond, de ő nem azért tartotta vissza mert fájt neki, hanem pszichés oka volt. Az az övé és nem engedi, hogy lehúzzuk a wc-n. A bili megoldás volt.

Csak egy tipp, hátha....

2014. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
még a pelusba kakil!volt egy két alkalom hogy wc-be meg bilibe kakilt de mostanában nem akar!de nem is erőltetem!!akkor megpróbálom ezt a Hunyadi vizet!hátha segít!!
2014. jún. 3. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!