Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesen beadni a babát...

Egy évesen beadni a babát bőlcsibe, mert "sok" és nem birja? Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 21:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Most mi van? Azert adja be vki a bolcsibe mert nem bir vele otthon? Es nem megy vissza dolgozni? Eleg keveset mondtal a dologrol.

De ha tomoren veszem amit irtal,nem mimdegy h miket csinal a gyerek, mert sok gyereknek jot tesz a kozosseg, mondjuk az egy eves nagyon pici, de azt meg tudom erteni aki beadja mert muszaj vissza mennie dolgozni. Igy nehez valaszolni mert sok veglete lehet a dolognak.

2014. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk (külföld) 6 hónaposan már beadják a babákat, mert menni kell vissza dolgozni. Egyéves babának semmi baja nem lesz, anyuka meg nem dilizik bele az otthonülésbe. Nem való mindenkinek a "csak" anyaság.
2014. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
megmonom őszintén, hogyha csak azért adja be mert "sok" magyarul az idegeire megy, akkor nem kellett volna gyereket vállalni...nekem a pici 6 hetes, a nagy pedig 2 éves, rettentő egy napunk, mert minden 10 percben rá kell szóljak a nagyra hogy halkabban, mert a kicsi aludna, ezen kivül mindig úgy néz ki a lakás mint ahol háború volt,óránként szedem össze a legót,plüssöket, kisállatokat stb..mégsincs szivem beadni sehova, és oviba se adom csak ha ő szeretne menni.
2014. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%

utolsónak, az ovi kötelező:)


de egyébként szerintem rendben van, nyugaton tényleg vagy 6 hét vagy max félév a szabi, mert felesleges belehalni az otthonülésbe, ha termelhetsz adót is...:D

2014. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%
Nincs ezzel semmi baj 1-1,5 éves ideális is bölcsödébe iratni.
2014. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne szivem. Meg nagyon pici. En is kulfoldon elek de mi felvaltva oldjuk meg a ferjemmel a gyereket. De csak reszmunkaidos vagyok. Lattam mar egy ket ilyen bolcsit ahol ilyen picik vannak nem voltam elragadtatva. Azert ok meg nem jatszanak ugy egymassal mint a nagyobbak egy ovonenire meg jut vagy tiz gyerek. Ha nem lenne muszaly nem adnam be
2014. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Dèlutàn ötkor talàlkoztam egy "ismerössel"egy boltba dolgozott.Ki volt virulva,fel volt dobódva.Azt mondta a pici bölcsibe van,mert sok volt neki màr.Elsõ pillsnattól imàdja a bölcsit,ès haza se akar onnan menni.Többet nem is beszèltünk mert a manóm türelmetlenkedett.

21:00ig van nyitva a bolt.Hàt nem nagyon làtja az anyjàt.Nekem ez olyan furi volt.Èn nem tudnàm beadni olyan picin.Èn vagyok a hülye?Megbolondulnèk ha nem velem lenne.

2014. jún. 5. 22:13
 8/29 anonim ***** válasza:
53%

Mostában a környékünkön vagyon sokan beadják a 11-16 hónapos gyereket a gyed extrára hivatkozva, valójában sok a gyerek, vagy útban a második és a kettő már sok lenne.

11-16 hónaposan nem adnám be, nem tud enni, beszélni, esetleg önállóan elaludni stb.. lányom gondozónőjét még az ellenségemnek sem kívánom. Az ilyeneknek szerintem sem kellett volna gyereket vállalni.

Persze külföldön néhány hónapos babával már dolgozni a kell az anyukának. A Sogórnőmék külföldön élnak, a kicsi 2 hónapos koráben ment vissza dolgozni, ami neki akkor heti 3-4 alkalommal néhány órás elfogaltságot jelentett, nekem az durva volt.

Lányom is járt bölcsibe 27 hónaposan kezdte, ekkor neki is szüksége volt már rá. Fiam is vszínű ennyi idősen fogja kezdeni, de szívem szerint őt nem adnám be, teljesen más típus, mint a lányom.

2014. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
nem ertem az ilyennek minek gyerek.mi az hogy nem birja.az mas ha valaki azert adja be bolcsibe mert pl kell a penz vagy valami de azert mert sol es nem birja a gyereket hat az ilyen szulorol megvan a velemenyem.nekem most lesz 3 eves a fiam.egy igazi orokmozgo egy percre nem all le.nappal nem alszik csak este 10tol.mindenki kerdezi hogy birom vele egyedul.megsem adnam be aert mert sok nekem.azert vagyok anya hogy torodjek vele tanitsam jatszak vele.csak azert hogy nekem jobb legyen nem adnam be
2014. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem az én sógornőmről írsz?

:)

Vémeményem - az van- de nem írom le itt inkább!! :)))

2014. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!