Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak nekem felháborító?

Ez csak nekem felháborító?

Figyelt kérdés
Szomszédban elég rossz körülmények közt él egy család. 1 hetes a kislányuk. Mihelyt hazaértek a kórházból már tolta iski a faluba babakocsival jó párórácskára. Most meg a kánikulában ugyanúgy nyakig betakarva vitte őt, kb egy órája, de még most se láttam őket jönni. Én az 5 hónapos kisfiamat a teraszra egy fél órára alig mertem kitenni aludni, de aazt is 8 körüól, sőt másfél éves kislányomra is kalapot adok és nem engedem ki
2014. jún. 6. 11:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Na, kitört a kultúra :-) Nem jött be mások szidása és már nem is tud magán uralkodni.
2014. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem májusban született 30 fok volt,nekem a kórházban is,meg a gyerekdokink is azt mondta rögtön kivihetem,nyári babákat kilehet,télieknél várjunk 2 hetet,de amúgy meg mi van azokkal akiknek nincsen választása és ki kell menni a 4 fal közül mert mondjuk olyan dolga van és nincs kire hagyni.


A stílusosra meg no comment magadat minősíted vele.

2014. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Komolyan csak jóindulatból irtam, de az hergelt fel, ahogy rám támadtatok. Arra voltam kiváncsi, h ti mit gondoltok erről a helyzetről, nem arra, hogy kioktassatok gyereknevelésből.
2014. jún. 6. 13:22
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapott követőket, most már kapjuk be. Intelligens viselkedés a javából! Micsoda példás szülő, nem?
2014. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

De miért kérdező, te ezzel a kiírásoddal nem annak a másik szülőnek a nevelési elvét kérdőjelezed meg, a háta mögött "oktatod ki"?

Görbe tükör, ismered ezt a kifejezést?

2014. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs időm a szomszédot lesni, sőt nem is érdekel. :)

1 hetes kislányt ilyen jó időben már kilehet vinni, persze nem nyakig bebugyolálva. Azt meg te sem tudhatod hogy hova mentek, lehet hogy rokonhoz és ott időznek. Az meg miért is lenne probléma?

Én a másfél évesemmel sokat vagyok kint ilyen jó időben, tavaly ilyenkor fél év körül volt és 3 órát is aludt kint az udvaron babakocsiban, persze nem a tűző napon.

2014. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
én egy 2gyermekes -tanult 35ös anyuka vagyok,de nekem a dokim azt mondta,hogy vigyem nyugodtan ki a babám.tavaly júliusban szültem-és egész nap kint aludt,pár naposan.-én hallhattam rá,és azóta sem volt semmi baja.vittem a nagyobbat a játszótérre-és senki nem szólt meg
2014. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen ha jóindulatú vagy akkor milyen amikor rossz?? Amugy a szomszédod se kért nevelési kioktatást töled. Gondolom nem ő kért meg hogy irj már ki erről egy kêrdést,ugye? Amugy is te ahhoz hasonlítottad őt ahogy te csinálod mivel (tévesen) szerinted az a jó. Akkor megint hol az a fene nagy jóindulatod?
2014. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem orvos, a lanyunk 10 napos koraban a mellkasan aludt a teraszon (arnyekban) 3 orat, 31 fok volt. Es tudod miert tette ezt? Mert amennyiben bent es kint kozott nincs homerseklet kulonbseg, hullamindegy, hogy mennyit es mikortol van kint a gyerek. Sokkot kapnal svedorszagban vag norvegiaban: -10ben is kint vannak a babak. Nyugi, es nagyon fontos szabaly: a sajat hazad tajan....
2014. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
egyébként meg, ha a szomszédod házának egyes helyiségeiben ablak sincsen - ahogy rosszmájúan megjegyezted - akkor pláne jól teszik, ha kiviszik a levegőre, a napfényre.
2014. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!