Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak nekem felháborító?

Ez csak nekem felháborító?

Figyelt kérdés
Szomszédban elég rossz körülmények közt él egy család. 1 hetes a kislányuk. Mihelyt hazaértek a kórházból már tolta iski a faluba babakocsival jó párórácskára. Most meg a kánikulában ugyanúgy nyakig betakarva vitte őt, kb egy órája, de még most se láttam őket jönni. Én az 5 hónapos kisfiamat a teraszra egy fél órára alig mertem kitenni aludni, de aazt is 8 körüól, sőt másfél éves kislányomra is kalapot adok és nem engedem ki
2014. jún. 6. 11:40
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
igen, csak neked. honnan tudod hogy sétálni vannak és nem éppen egy ismerősnél a hűvös lakásban? poloskát szereltél rájuk?
2014. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben konkrétan azt írtad, hogy a másfél évesedet nem engeded ki. Ez neked kánikula, ami most van?

Te vagy az,aki túlfélti a gyerekét, ami nekem tökmindegy, csak ne köss már bele másba..

2014. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Őszintén nem érdekel, hogy hol vannak, kisebb bajom is nagyobb, de azért tudom h mennyire megvisel egy felnőttet a hőség, nem még egy ilyen pici babát. Én nem rosszmájúságból irtam, nem is az volt a szándékom
2014. jún. 6. 12:49
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Tessék már eldönteni, hogy kiengeded vagy nem. A kérdésedben ezt írod: "nem engedem ki". Akkor most melyik az igaz?
2014. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, most is kint nvan a kislányom egyy szál bodyban és ergy sazndálban, sőt pelenka nélkül, mert leszokóban van róla
2014. jún. 6. 12:50
 26/46 A kérdező kommentje:
Kiengedem, de azt nem szeretném, h egész nap a tüző napon legyen, mert a homokozójéára odasüt a nap
2014. jún. 6. 12:51
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Ó de hogy nem érdekel. azért irtad ki hogy tegyék alád a lovat a rosszindulatuságban. De inkább te vagy itt akit kritika illett amiert nem engeded ki a másfél éves gyereked meg a kicsit sem. Hiába szépitgeted itt ezt irtad. Magaddal foglakozz meg a gyerekekkel ha már igy ráérsz. Vagy ne a lakásból tespedve leskelődj hogy hány órát van kint a szomszéd hanem inkább vidd e gyerekeid a levegőre játszani. Kicsit önző is vagy a rosszindulatuságos mellett.mazért mert neked meleged van már most a gyerekek szeretnek kint lenni és játszani.
2014. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel, akkor miért írtad ki a kérdést?? De most komolyan?

Kapjuk be?? Normális vagy te? Szégyellhetnéd magad két gyerekes anyaként....

2014. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

"Én az 5 hónapos kisfiamat a teraszra egy fél órára alig mertem kitenni aludni, de azt is 8 körül"


kinek a pap, kinek a papné. azért a te féltésed (ld idézet) is túlzásnak tűnhet sokak szemében...


sokan azt hiszik, h az ő véleményük az egyedüli üdvözítő a gyereknevelés terén. pedig a te hozzáállásoddal ugyanúgy lehetne vitatkozni, mint az övével. és egyikkel sem érdemes. kár lesegetni a szomszédokat, ezt az energiát fordítsd inkább magadra és a gyerekeidre.

2014. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
78%
Na ennyit rólad. Nem jön be az igazság? Az tetszett volna mi ha neked adnak igazat? Szánalom! Menj inkább szellőzni te is, rádfér .
2014. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!