Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora babával vállalnátok...

Piroska és a farkas kérdése:

Mekkora babával vállalnátok be egy ilyen kirándulást?

Figyelt kérdés
Fedetlen, erdei kisvasútra vinnétek pár hónapos babát?
2014. jún. 7. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem még 2 évest is nagyon meggondolnám.
2014. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem.

Mit élvezne ő még abból? Szerintem semmit. Nem sok értelme lenne.

2, de inkább 3 éves korban inkább érdemesebb.

2014. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen! Miért mi baja lehet? Úgyis adsz rá egy kis nyári sapkát a nap miatt.Ez az esetleges huzat ellen is jó.Mi voltunk, és libegőzni is voltunk.Most 2 éves de 4 hònaposan is ugyanúgy vittem.Ugyanez vonatkozik a strandolásra is.3 hónaposan megismerkedett a Balatonnal és a Velencei tóva, is.Beteg még nen volt.Mitől féltenéd esetleg? 2 hónapos kórtól bátran vinnèm.A kerdésedre válaszolva.
2014. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
3.válaszoló vagyok, kérdezik, hogy mit élvezne ebből.A jó levegőn kívűl nem sokat, de azt hogy a szülei egy jó kirándulással boldogok és kiegyensúlyozott légkőrben tologatják őt azt igen.Szerintem ez is fontos.
2014. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
én vinném, miért ne? Szabadban van, jó levegőn.
2014. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Én nem szívesen vinném. Pl. a tűző nap ellen állandóan takargatni kéne, ráadásul általában ezek a kisvasutak veszettül zötyögnek, ráznak. Ha meg sírna, nem biztos, hogy a körülöttetek lévők nagyon díjaznák.

Én sajnálnám elvinni egy ilyen helyre, meg szerintem neked sem lenne túl nagy élmény így.

2014. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Én vinném,attól hogy van egy pár hónapos gyerekem nem szüntem meg létezni/élni.Úgy ahogy a 4.válaszban lehet ezt olvasni.Nem kell a gyereket ennyire óvni,az ilyen agyon féltettekből lesznek a nápolyin neveltek!
2014. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Én vinnék. 4 hetes korában mentünk el először itthonról, most 7 hónapos. Mindenhova viszem magammal, heti 2-3menős napunk van. Voltunk már kirándulni, állatkertben, wellness hétvégén. Imád ki mozdulni, sose sírt még sehol se, bezzeg itthon megy a nyafizás sokszor. Ő élvezi hogy lát új dolgokat. Mindenkire mosolyog, kiegyensúlyozott, jókedvű baba. Én nem értek azzal egyet, hogy otthon 4fal között kell ülni egy gyerekkel, aztán csodálkozás van, ha később nem akar sehol se viselkedni, mindenkitől fél stb stb. A nagy fiamat is pont igy szoktattam anno. Nem bántam meg.
2014. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
En vinnem.babakocsira napernyo aztan kesz.3,5hos a fiam de mar voltunk hevizen,ausztriaban is.ket hetes volt amikor kivittem eloszor.azota minden nap csavargunk.be is diliznek itthon.nincs segitsegem akire hagyhatnam ezert fodraszhoz,kozmetikushoz,vasarolni mindenhova viszem.es szereti.nagyon jol elvan a babakocsiban.
2014. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Pár hónapost inkább nem. Pont a héten kisvasutaztam egyedül két gyerekkel 2x is. Zajos, zörög, billeg, de a 2 meg a 4,5 éves imádta. Szóval ha mindent kibír a gyereked, akkor lehet. Ha babakocsival mennél, kérdés, hogy felfér -e rá. Nekem az esernyő kocsi alig fért fel.
2014. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!