Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után tönkrement kapcsol...

Szülés után tönkrement kapcsolatok? Ki hogy élte meg ill. túl?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt a lányunk 1,5éves.Akartuk a gyereket.De mióta megszületett nagyon sok a vita,sőt már meg is akart ütni(ami nagyon rosszúl érint mert az apám 20 évig vert és ezt ő is nagyon jól tudta):(már egy párszor elköltözött most legutóbb 2 hónapra.Amióta visszajött (mert az én házamban élünk)most van megint egy válság.De megfogadtam hogy több ilyen nem lesz ( nem fog velem úgy beszélni mint egy cseléddel, sőt úgy is viselkedik, egy csavart nem csavar be a szekrénybe,nem lapátol havat, a gyerekkel csak a tv mellől "foglalkozik",de a mai mélypont hogy a testvéremmel is összeveszett:(..Azt hiszem tényleg vége de nemtudom hogy mihez kezdjek, és hogy kinek kellek ezután, hiszen ő éli tovább az életét.Igy útólag ő nem volt felkészülve erre a gyerekre,ő csak pihenni akar és ezt mondja is:(nagyon rossz érzés hogy egy nagy nulla vagyok mind nő mind ember és mind anya.mert persze tanácsot azt nagyon tud adni hogy mit kéne máshogy csinálnom de segiteni egyáltalán nem segit.

Ezen a ponton kéne túllépnem, erősiteni magamban hogy ez egy patkány és ennél csak jobb lehet de nem megy:(Amúgy egy nagyon határozott és erős ember vagyok de most nagyon nem...És mi lesz a lányommal, esetleg ha az apja nem lesz minden nap mellette megváltozik a viselkedése?

Hasonló tapasztalatokat várnék!!


2010. jan. 2. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok szép napot neked és a kislányodnak. Bátorságot, kitartást, nyerd vissza az önbecsülésed. Kívánom, hogy találd meg azt a férfit aki téged és a kislányodat is szeretni értékelni fog majd.
2010. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalatom szerencsére ilyen oldalról nincs, mármint az én párom egy angyal, takarít, ablakot pucol, játszik a gyerekkel és vigyáz rá, amíg én csinálom a dolgomat.


Viszont a gyerekkorom pokol volt, apám minden nap vert minket, minden nap veszekedésből állt, pedig sosem ivott, csak ilyen volt. 12 éves koromig(akkor váltak el) bepisiltem (ciki, nem ciki, ez van).

Szerintem dobd ki a "párod", mert így nem lehet egy életet leélni.

A "beszólónak" pedig üzenem, hogy szerintem a kérdező azért titulálja egy patkánynak a pasit, mert még szereti valahol legbelül, és próbálja magát is meggyőzni, hogy nem kéne már, mert nem érdemli meg.

Attól pedig ne félj, hogy a kislányod viselkedése megváltozik. Ahogy írtad, most sem foglalkozik vele az apukája. Ha meg csak ketten lesztek, akkor mégjobban ragaszkodni fog hozzád, tisztelni-becsülni fog később is, hogy egyedül képes vagy felnevelni tisztességgel.

Később hidd el, hogy rád is rádtalál a szerelem, és nagyon boldog leszel. Most a kislányod legyen mindennél a legfontosabb, az ő érdekeit nézd, hogy neki mi a legjobb. Légy erős!!! Drukkolok, hogy meg tudd tenni a szükséges lépéseket!

2010. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Szedd össze minden rőd, és fejezd be ezt a kapcsolatot. Ha másért nem, a kicsi lányért. Sokkal több kár éri ha ilyen környezetben nő fel, az örökös feszültségben ami kettőtök közt van, mintha apa nélkül nőne fel. Pláne ha igazán nem is érdekli. Mivel még elég pici a lány, szerintem elég hamar hozzászokik az új helyzethez, később még nehezebb lenne. Hidd el jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban. És egyáltalán nem biztos hogy egydül maradsz, hiszen ha kiegyensúlyozott leszel újra, újra társat találhatsz magadnak.. sok sikert..
2010. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!