Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Fisher-Price-os...

Milyen a Fisher-Price-os maszo micimacko es tanulo kutya?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat irjatok milyenek ezek a jatekok.Koszi elore is.es szerintetek melyik a jobb?
2010. jan. 3. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia, nekünk tanuló kutya van, szerintem jó kis játék, tud mondókát a dalok is aranyosak, 7 hónapos kislányom elég jól eljátszik vele, könnyen megnyomható a talpa ezért ő is tudja "kezelni".
2010. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Nekünk micimackó van és nem vagyok elégedett vele. olyan mintha húzná szalagot, úgy zenél. Hiába cserélünk elemet.

Különben szar az egész fisher price úgy ahogy van, fele annyit nem ér, mint az ára.

Van tanuló telefonunk is az egész jól működik. Ezeket kaptuk, de magamtól nem venném meg.

2010. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Nekünk is csak kutyus van,a szülinapjára kapta a kisfiam.

2 hónap kellett mire felfedezte magának,addig nem érdekelte.

A micimackónak nem sok értelmét látom:)

2010. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Mászó maci is van meg kutya is. A maci nem túl értelmes... A kutya viszont alapjáték szerintem, nem bánod meg ha megveszed. Jó dalok, tanitja a szinekre, testrészekre, mondókázhatsz vele együtt. Vicces és aranyos.
2010. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is kutyus van. Nagyon szereti a lányom. sőt még az 5 éves nagyfiam is:))))
2010. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kutyusunk van és 5hós kislányom nagyon szereti. Nagyon figyeli a zenéket és a villogó szívet. Mi akciósan vettük és így megérte. Szerintem sokáig tudja majd használni.
2010. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is kutya van. 3 hónapos a fiam, és miközben mondja a mondókát v. énekel, akkor mutogatok a kezemmel. És már ha olyan dal jön emeli a kis kezét és mutogat ő is (persze össze-vissz, de az akarat benne van, és ez nagyon fontos!).

Nekünk bejött, amúgy is szereti a csipogó, zenélő dolgokat.

2010. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.Meg gyoztem magam es ugy dontotem csak tanulo kutyat veszunk majd!A mici macko helyet veszunk inkabb valami mast!
2010. jan. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!