Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon megváltozott 2-3...

Nagyon megváltozott 2-3 hónapos babátok a születése óta?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen úgy érzem, lemaradtam...2,5 hónapos a kislányom, de már szinte alig emlékeztet akkori önmagára. És ez bevallom megvisel, mert úgy érzem, elvesztettem azt a kis pici babát. Mintha nem lenne többé. Nem csak külsőre változott, hanem a természete is.

2014. jún. 21. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Autizmust, bármilyen autisztikus tünetet leghamarabb 15 hónapos korban tesztelünk. 3 hónaposnál ilyen jelek nincsenek. Ha morcos is, az bizonyára más miatt van.
2014. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Néha rám jön az anyafrász, de amikor lehiggadok, akkor én is úgy gondolom, így visszapörgetve a dolgokat, hogy minden a fogzási tünetek előtt kezdődött nem sokkal, szóval lehet hogy csak attól ingerültebb szegénykém. Miután valamelyik nap agyonpusziltam és csak dühösködött tovább és mesét sem akart hallgatni, nagyon megijedtem, de másnap meg 2 mesekönyvet is "kiolvastunk" és egész nap mosolygós volt, szóval valószínű én parázom túl az egészet. Amúgy meg tényleg pukkancs, de imádnivaló. Csak kicsit olyan, mintha egy új baba lenne.
2014. jún. 24. 11:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy már kicsit pozitívabban látod kicsi Lánykád! :)
2014. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ha olvasod esetleg, minden rendben lett végül ugye?🙂
2022. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!