Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha csak babakocs...

Mit csináljak ha csak babakocsiban és fekve lehet etetni a gyerekemet?

Figyelt kérdés

10 hónapos lesz és ülve nem lehet egyszerűen forgolódik, nézelődik, kihajol esik ki a szájából a falat.

Egyszerűen nem tud olyankor csak az evéssel foglalkozni.

Oda sem fordul hozzám olyankor , ha meg kivárom mire odafordul percek telnek el és ő már be idegeskedik mert közben meg éhes.

Ide oda billegeti a fejét, táncol, nem találok a szájába.

Ilyenkor mi a teendő?



2014. júl. 4. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit eszik? ÉN biztos nem merném fekve etetni, bár az én lányom ülve is igen gyakran fuldoklott a darabos kajától.
2014. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj valami érdekeset a kezébe amivel lefoglalja magát.esetleg vond magadra a figyelmét.
2014. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is hallottam. Babakocsiban fekve eszik? De az életveszélyes, még könnyebben a torkára szaladhat a falat...


Védőnő nem jár már hozzátok? Én mindig tőle kérdeztem mindent egy éves koráig, ha nem tudtam valamit.


Szerintem etetőszékben ülve (és bekapcsolva a biztonsági övét) kéne megpróbálni. Ha a kezébe adsz valamit, azzal leköti magát, és közben lehet etetni.

2014. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez tényleg kicsit meredeknek tűnik. 10 hónapos gondolom már darabosat eszik vagy legalább pépet.

mondjuk azt se értem hogy van nálatok, hogy ülve minden érdekli, fekve pedig meg se mozdul. én 10 hónaposomat nem tudtam háton fekvésre rávenni ébren! hogy csinálod?


ültesd fel, inkább egyen kevesebbet mint félrenyeljen. és tedd érdekessé, adj a kezébe kanalat vagy egy fél kiflit és próbálkozzon, énekelj, mókázz, valamit találj ki...

2014. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pépeset eszik igen, darabosat nem nagyon mert még csak most bújt ki 2 foga és még nem tud azzal rágni.

Érdekes de nem nyeli félre, nagyon ritka, talán ha iszik akkor hamarabb!

De ne teljesen vízszintbe képzeljétek el, hanem egy párna van a feje alatt olyankor.

2014. júl. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!