Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mennyit segit apuka...

Nektek mennyit segit apuka kisbaba mellett?

Figyelt kérdés
Nálunk annyi a segitség részéröl,hogy játszik vele minden nap.Éjjel én szoptatok,reggel ha nem alszik vissza,6-kor én játszok vele hullán,ö fel se kel.Szüleim messze,segitség nincs.Sokszor gondolkodok,hogy elválok töle,igy is úgy is egyedül vagyok a gondjaimmal,tulajdonképpen egyedül nevelem a gyereket.Persze ezerszer mondtam már neki,ö a kettönk gyereke, nemcsak az enyém,de semmi változás.Volt aki ilyen miatt vált el?
2014. júl. 7. 10:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nálunk nem adja haza a fizetést mivel legalább annyit kapok most is gyest mint amennyit ö keres.(Külföldön élünk)nagyon magas beosztásból jöttem babázni komoly felelösséggel rengeteg melóval,sok fizetéssel.Tehát nálunk nincs az,hogy anyuka babázik,apuka adja haza a pénzt.Nálunk a háztartást felesben vezetjük,de ha valami nagyobb dolog kell azt én veszem.Viszont most 0-24 óráig vagyok beosztásban,hétvégén is hajnalban is, és zavar,hogy ö alukál,amig én vasárnap reggel 6-kor már szórakoztatom a közös csemeténket.
2014. júl. 7. 15:08
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor ezt előre kellett volna letisztáznotok.
2014. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mármint mit?hogy segiteni fog?azt megigérte már szülés elött.csak aztán rájött hogy egy gyerek elég megeröltető.
2014. júl. 7. 15:13
 14/16 A kérdező kommentje:
de amúgy nem hiszem hogy két ember úgy vállal gyereket hogy elöre lefixálják,ha majd a születendö közös gyerekünk vasárnap hajnali 6-kor játszani szeretne, akkor neked is fel kell hozzá kelni,nem csak nekem.szerintem ez alap,amikor megbeszéltük,hogy szeretnénk babát.De lehet hogy csak nekem.
2014. júl. 7. 15:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem konkrétan azt kellett volna tisztázni, hogy reggel 6-kor ki játszik a gyerekkel, de azt azért igen, hogy ez közös gyerek, nem csak Te foglalkozol vele, így számítson. Az, hogy mit ígért az egy dolog, de azért csak ismerted annyira a férjed a gyerek előtt, hogy tudd, mennyire számíthatsz rá. Én ennyiért még nem válnék, de az biztos, hogy kinyitnám a szám és nem hagynám annyiban. Reggel 6-kor bevinném apukához a gyereket, hogy tessék, lehet vele foglalkozni.
2014. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
én úgy gondolom a szülés elött mindenben számithattam rá.Ha szükségem volt valamire jött.Nem tudom,honnan kellett volna tudnom,hogyan fog viselkedni, ha itt lesz a baba.mert ugye ez egy teljesen más helyzet.Sok mindenröl le kell miatta mondani.
2014. júl. 7. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!