Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnétek egy 3 hónapos...

Ti vinnétek egy 3 hónapos babát esküvőre vagy mondjuk ballagási bulira, ahol nem tudna pihenni, és persze kézről kézre járna?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 12:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hagyd anyukádra,és menjetek ti el.
2014. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én 3 hónaposan vittem esküvőre.Nem voltunk kevesen.De nem engedtem fogdosni stb.Normális embernek szerintem nem is jut olyan eszébe hogy benyúljon a babakocsiba.Az én gyerekem nem volt sìrós nyűgös, hasfájós stb.Így el mertem vinni.De lehet hogy egy nyugtalanabb babát nem vittem volna.Szerintem gyerek függő is és anya függő is, kinek megterhelő kinek nem.
2014. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
9%
Bizton nem vinném. Főleg,hogy tudnám előre,nem tud majd pihenni a hangos zenétől,és ahogy írod,valószínűleg nem lesznek rá tekintettel a többiek,és össze-vissza fogdossák
2014. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha előre tudod,hogy nem hagyják békén,ráadásul üvölteni fog a zene,akkor nem értem,hogyan jut eszedbe egyáltalán hogy elvidd?? 3 hónapos babáról van szó,nem egy felnőttről,akinek nem számít,ha hullafáradt egy buli miatt.

Egy csendesebb családi esemény,az más,de egy ilyenre nem vinném. Mellesleg értelmes rokonságod van,ha úgyse hagynak békén egy csecsemőt,mikor fáradt....

2014. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Gondolom családi rendezvény, ha ennyire muszáj menni. Nem lehet kérni a halkabb zenét, és azt, hogy ne fogdossák? Nekem ez olyan fura, persze mindig vannak értetlenek, de a többi meggyőzi általában. A babád egyébként hogy viseli a családot?

Off: Milyen ballagás van ilyenkor?

2014. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Kedves 15:33-as én nem akartam egyáltalán hozni,de nem tudtuk kire hagyni,egyébként nem az én családom hanem páromé.nem tudom mit kell itt okoskodni azt se tudod mi hogy van.mindegy.am én figyelem hogy ne fogdossák,de nem tudom elkerülni.a ballagás már lezajlott csak a bulit tartják most.
2014. júl. 12. 16:23
 17/26 anonim ***** válasza:
Menjetek el, és ha nagyon nem bírja a tömeget akkor hazajöttök, illetve addig maradjatok amíg a baba bírja. Neked is jót fog tenni ha kimozdultok!
2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Utolsó.én is arra gondoltam.eddig el van.aludt is már,igaz nem sokat,szerencsére a zene se hangos
2014. júl. 12. 16:53
 19/26 anonim ***** válasza:
Hol van ilyenkor ballagás?
2014. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szia! 17-es vagyok. Hogy zajlott le a buli? Bírta a babád?
2014. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!