Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges hogy a hasfajas...

Lehetseges hogy a hasfajas elleni csoppektol meg jobban gorcsol a hasa? A nap melyik szakaban gorcsol nektek leginkabb?

Figyelt kérdés

Most epp espumisant probaljuk.bele teszem tejbe es ra egy orara iszonyatosan gorcsol,voros a feje,huzkodja a labait megallas nelkul a

Kovetkezo evesig.most a csoppektol kezd fajni jobban a hasa eves utan egy oraval vagu akkor megy ki a csoppek hatasa??? Eddig ejjel aludt de hajnalban arra kelunk hogy uvolt es gorcsol.2hos


2014. júl. 16. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy attól görcsölne. Mi infacolt használtunk, és ugyanúgy fájt a hasa, csak könnyebben tudott pukizni. Nekünk is a hajnalok voltak a legrosszabbak.

Miota használjátok az espumisant? Egy hetet kell vele várni mire kifejti a hatását, és csak a könnyebb pukizásban meg kakiban segít, a hasfájást nem szünteti meg.

Kitartást, el fog múlni hidd el! Tudom milyen nehéz. Nálunk 4 -4 és fél hónapig tartott

2014. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem az infacoltól még jobban görcsölt... szóval simán lehet. most abbahagytam mindent (infacol, biogaia, espumisan) és érdekes módon azóta magától tök jól pukizik, és délelőtt is édesdeden alszik.. mi is 2 hósok vagyunk.
2014. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az espumisan nálunk is csak rontott a helyzeten. Ami segített eleinte az a babycalmcsepp, később pedig a biogaia. Éjjel csak enni ébredt, a hasa miatt ilyenkor csak nagyon ritkán. Sokszor egész nap nyúgösködött, de a legrosszabb du kb. 5-től 8--ig.
2014. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!