Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sz@r Anya lennék?

Pompom3 kérdése:

Sz@r Anya lennék?

Figyelt kérdés
Kislányom 1-én lesz 5hónapos.Szopizik.7hetes volt amikor elkezdett szopizni,egyik napról a másikra,addig a lefejt tejemet kapta cumisüvegből.Amióta szopizik egyáltalán nem fogadja el sem a cumisüveget sem a cumit.Átaludta az éjszakát eddig,ez viszont mostanában meg változott.1,5-2 óránként kel.Mire én vissza aludnék,Ő ismét fent van és cicizne.Már megfordult a fejembe,hogy elválasztom,csak nem tudom,hogy akkor éjjel,hogy etetném meg?Nappali szopival nincs baj,az 2-3 sőt van,hogy kitolódik neki akár 4óra hosszára is.
2014. júl. 23. 08:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
nyugodtan felezd/harmadold az adagot,elsőre nem is biztos,hogy megenne egy teljes adagot
2014. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
52%

Jesszus...már kezdtem meglepődni, hogy milyen normális válaszok vannak, aztán eljutottam "kedves" 6osig :/

Csukd be a szemed, vegyél mélylevegőt és mond el ezt: Senki sem lehetne jobb anyja a gyerekemnek, mint én!

Aztán szarj le mindenkit :D


Egyébként ötletnek én is csak a tejpépet tudtam volna mondani...vagy esetleg a jó éjszakát tápszert pohárból?

2014. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
52%
Az hagyjan, h beszologatnak szegeny kerdezonek, de aki a 6-ost emlegeti negativ aspektusban, az "veletlenul" le van pontozva. Hat, errol ennyit....
2014. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kezdheted a zoldsegeket kostoltatni. En 5hosan kezdtem . Egy honap alatt eljutottunk oda, h 100g-ot mrgegyen egyszerre. Addig mehet a tejpep. Igy etess: pep-furdes-cici-alvas. En max egyszer etetnek egy ejjel. Amikor nincs "etetesi ido" apat kuldd be, tudni fogja, h tole hiaba var cicit.Eleg csak 1-2 ejjel helyt allni apanak, utana leall a kicsid a kelesrol. De bizony a foga is keltheti, illetve nem sokara a szep.szorongas is jelentkezik majd... kitartas!
2014. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Cserébe én adtam neked egy zöld kezet ;)


22-es

2014. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Este megpróbáltuk a pépet fürdés előtt majd fürdés,cici alvás,de ugyan úgy fel-fel ébredt éjjel.Kipróbáljuk az Apukás éjszakai módot is :)
2014. júl. 24. 08:31
 27/29 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Oszinten szolva, nem vartam csodat a "beetetestol". Most 9hos a fiam, velunk eddig ez tortent: 5 hos koraig 1x kelt ejjel, 2 es 3 kozott, mindig megszoptattam. 4 ho korul elkezdett ejfelkor is megkelni. Akkor elkezdtuk a fozeket vacsira, egy het alatt kb 4x ataludta az ejszakat, boldog voltam. Kesobb folytatom
2014. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szoval az atalvas nem lett rendszer, elkezdett eloszor ujra ejfelkor es 3-kor kelni, majd 2 orankent, mire 8 honapos lett, estenkent tiztol mar orankent kelt. Amikor ujrakezdodtek a kelesek, onnantol allandoan azon kattogtam, h vajon miert kelhet? Nem eszik eleget napkozben, keves lehet a tejem? Vagy szomjas, hiszen eszik mar szilardat, de inni sajnos nem iszik? Faj a foga? Mozgasfejlodes? Szep.szorongas? Probaltam a fizikai szuksegleteket ellatni, amennyire csak lehetseges
2014. júl. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Meg mindig a 24-es vagyok, csak a vegere erek egyszer. Szoval jo 3 honapig a korul kattogtam, h mi a keles oka es mit tegyek ellene. Este beetettem, itattam vizzel, az osszes letezo fogzos homeobogyot/kupot vegigprobaltuk, meg a sedatif-ot is, ami szorongas oldo, nyugzato. Semmi nem valt be. Viszont a cicit minden kelesnel odaadtam, mert ha ugye szomjas... meg hatha a foga es a tejben fajdalomcsillapito van... A csucs az volt, amikor 8hosan 2 ejszaka nem engedte lerakni magat, csak a karomban/olemben ohajtott szundikalni.En meg olyan faradt voltam, h mar nem tudtam nappal erte felelosseget vallalni. Raadasul duci baba, etetni sem akartam ejjel. Na, kovetkezo ejszaka kicsit megsirattam. Nem hagytam magara, csak nem vettem ki a kisagybol (ezt meg jokor csi altam, mert azota felall, es igy nehezebb) es ki-be maszkaltam a szobabol. Akkor ejjel ketszer kelt, 30-30perc kinlodas utan elaludt. Azota csak akkor kel, ha tenyleg baja van, de most mar kulonbseget tudok tenni. 8,5hosan ki is bujt az elso foga. Vicc, h mar honapok ota erre fogtam mindent. De most mar ezt is tudom milyen...
2014. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!