Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én pici 4 hetes babám...

Csak az én pici 4 hetes babám ilyen sírós, hisztis? Mindenki másnak csak eszik és alszik?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat sír, ordít a pici lányom már születése óta. A csecsemősök sem bírtak vele, mindig hozták hozzám idő előtt, mert úgy ordított. Szerintük kössem fel a gatyómat, mert egy hisztis, akaratos kis csaj. Igazuk lett. Nagyon sokat sír, ordít. Nem éhes, tiszta a pelus, mindenen végigmegyek és minden ok, de így is sokat sír. Egyedül alig marad el. Felemelem és csend. Utána néha nálam is nyüglődik, sírdogál. Néha már készen vagyok, de mindig próbálok új erőt meríteni. De nagyon elkeseredem, mert mindenki azt hajtogatja a környezetemben, hogy az övé eszik, alszik, kakil vagy már fel sem kel éjszaka. Én nem bánom, hogy sokat kel, csak ne ordítana annyit. Rossz anya vagyok? Valamit nem jól csinálok? Kinövi ezt a hisztit valamikor? Elvisszük sétálni és a babakocsiban is csak ordít. Végül a férjem az ölében viszi és én meg tolom a kocsit. Mások meg nagyokat sétálnak a babájukkal. Kérlek, adjatok tanácsot. Poci fájás is kilőve, mert azt a sírását már ismerem és mióta infacolt kap, semmi baja, mennek rendesen a szelek.

#hiszti #ordítás #sokat sír a baba
2014. júl. 27. 08:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia :-)

Ne izgulj szerintem sem, nem fogod elkapatni, ha sokat van kézben. Az én kislányom nagyon sokat van kézben. Én első nyekkenésre felkaptam, felkapom a mai napig, soha nem hagytam sírni, sem én, sem a férjem, sem anyumék, sem anyósom. Most már 5 hónapos és nagyon ritkán sír. Tudja, hogy mindig itt vagyunk, ha szüksége van ránk. Én is kaptam rengeteg kéretlen tanácsot, de csak az ösztöneimre hallgattam. Sírt nekem is az elején viszonylag sokat, de szerintem ez a legtöbb kisbabára igaz. 4 hét után ne várj csodát, még igazán össze sem tudtatok szokni. Azt meg felejtsd is el, hogy rossz anya vagy. Szereted a kisbabádat, már most azon aggódsz, hogy mit csinálhatnál még, hogy neki jobb legyen. Biztos, hogy nem vagy rossz anya. SŐT.... Nagyon jó anyuka vagy. Az én kislányom pl. a babakocsiban csak hason hajlandó aludni. Háton nem alszik egy percet sem. Este én is altattam, nagyon szeretett a vállamon a mellkasomon aludni, soha nem is próbáltam rászoktatni, hogy egyedül aludjon el, nem hagytam sírni a kiságyban, mindig altattam, dajkáltam, ameddig igényelte, mert 3 és fél hónapos kora óta egyedül alszik el. Esti szoptatás után beteszem a kiságyba, és elaltatja magát. Ő mostanra ért meg rá, de négy hetesen még nagyon kis pindurka. Még annyi minden idegen neki, lehet azért is sír, mert sok inger éri egyszerre. Szerintem csinálj mindent úgy, ahogy az ösztöneid diktálják, és a kisbabádnak és neked a legjobb. Mással meg ne foglalkozz. Remélem valamennyire értelmezhető a válaszom :-D

2014. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtattatok, köszönöm!
2014. júl. 28. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!