Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor illik baba látogatoba...

Mikor illik baba látogatoba jönni? Mégcsak csüt. Jöttünk haza,1 hetesek vagyunk, de már voltak anyumék tesomék, anyosék. és még csomoan jönni akarnak. én meg nem akarom, fáradt vagyok. Hogy tudassam velük?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia,általában illik megvárni a 6 hetet,és akkkor is meg kell kérdezni,hogy aktuális-e,én úgy gondolom!


Én majd 2 hétig voltam a kórházban szülés után,láz miatt,de a látogatók minden nap csak jöttek!Egyik nap besokalltam,kértem mindenkit,hogy délelőtt ebben az időpontban telefonon érdeklődhetnek a hogylétünk felől,délután pihennem kell,mert sose megy le a lázam!

Este apa jött csak!

Mikor hazaértünk,anyu jött meg anyós,de nem maradtak sokáig!

2 hétig csak hárman voltunk!Nagyon jó volt!

3.hétem beállítoot egy baráti házaspár a 2 gyerekkel,nem örültem,de szerencsére 10 perc után elmentek!A többiek kivárták a 6 hetet,és 3 hónapig majd minden hétvégén fogadtuk a látogatókat!

Ezen is át kell esni,fárasztó volt ugyan,de túléltük!


Bocs,kicsit hosszúra sikerült,de egy szó,mint száz,tapintatosan,de határozottan mondd meg,hogy Te,ill. Ti mit szeretnétek!Aki inteligens,az nem sértődik meg,a többivel meg ne foglalkozz!


Szép estét!

2010. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én alig vártam, hogy jöjjön valaki...:-) De ha nem így lett volna megmondtam volna, hogy egyenlőre nem aktuális a dolog és szólok, ha az lesz. Ennyi.

Azt mondjuk én is kikötöttem, hogy délután pl 3-4ig érünk rá, kezet mosson mindenki, babát nem puszilgatjuk. Kezükbe adtam néhány pillanat erejéig, majd visszatettem a kiságyba és kitessékeltem őket a nappaliba teázni. Amíg jól elvoltam velük ott voltam, de amikor elfáradtam mondtam, hogy bocsi, dolgom van a babánál és otthagytam őket apával.

Namost ilyenkor azért ált. felálltak és leléptek.

2010. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, mikor hívott valaki, akkor azt mondtam h húúú, akkor már jön valaki, nem lehetne inkább ekkor meg ekkor? Így 2 hetet kiblicceltünk látogatók nélkül és utána pedig be voltak osztva mert ugyanezt a stratégiát folytattam. Így mindenki megértette, h nem jön akkor amikorra már másvalaki beígérkezett! Hát a férjemen kívül én is mindenkit a hátam közepére (se) kívántam az első két hétben, aztán utána már jobb volt. Kitartást!
2010. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt.Ne hagyd, hogy 6 hetes koráig menjenek!Úgyis most lesz az influenza időszak, meg aztán Te is fáradt vagy!

Mondd meg kerek perec, hogy nem fogadsz látogatókat a nagyszülőkön kívül.Máshogy nem megy, mert értetlenek az emberek.

2010. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!