Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit szeretnénk vásároln...

Babakocsit szeretnénk vásárolni használtan! Volt hogy ti is alig használtátok a babakocsit? Nagyon sok hirdetést néztem már és elég sokban írják hogy szinte alig volt használva mert nem szerette a gyerek stb. Többi lent.

Figyelt kérdés
Nyilván engem sem ejtettek a fejemre mert van ebben kamu rész is hogy hamarabb eladják. De néhány tényleg újnak néz ki és teljesen hibátlan. Nektek volt ilyen hogy valamit valamilyen ok miatt nem használtatok ki rendesen? És miért nem? Most lesz az első babánk és kíváncsi lennék rá mennyire igazak ezek.

2014. júl. 29. 17:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én a második babakocsit vettem használtan. Így fele annyi, mint újonnan. Képeket láttam róla, mindent kikérdeztem, ami nekem szempont. Elmentem egy boltba megnézni, tologatni, megtetszett, így meg is vettem használtan :) Nincs vele semmi gond, szuper.

Az első kocsinkkal az volt a gond, hogy nehezebb volt, meg a sport része már szűkös volt a fiamnak overálban és a rugózása sem volt valami jó, ezért cseréltem le arra amit írtam.

2014. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban látod a kocsi állapotán, hogy kb.milyen a huzat moshatósága, rugók,fékek állapota - ilyesmi. Szerintem amin nagyon le tudod mérni a használatot az a gumik bordázottsága. Amikor mi megvettük a babakocsinat és a harmadik tulajok lettünk - elhittük hogy alig használták előttünk,mert a gumikon ott voltak még 2 cm-ként a pöckök - hát már nincs, mi napi kb. 6-7 km-t sétálunk, fél év alatt lekoptattuk a gumit.

Barátnőm kislánya nem akar beülni a b.kocsiba, ők már elég korán csak sétáltak, télen alig használták a kocsit, így tényleg csak pár hónapig volt használatban. Ez a különbség.

2014. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én tényleg nem használom pedig nem pocsék babakocsi. egyszerűen a babám és én is sokkal jobban szeretjük a hordozókendőt. nem kell cipelni a lépcsőn, mind a két kezem szabad, a baba mindig megnyugszik/elalszik benne. csak azért nem adom el mert kistesó lesz és meg akarom várni hogy ő is jobban fogja e szeretni a kendőt.

ha 6szor volt eddig használva kb a kocsi..

2014. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!