Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen teát...

Újszülöttnek milyen teát lehet adni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 20:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2320 grammal jöttünk haza. Azt mondták, hogy 2 óránként 40 gramm vagy 3 óránként 60. Eleinte mértem is, és az éjszakákat kivéve tartottuk a 3 órákat. Éjjel, ha nem ébredt fel "időben", nem ébresztettem.
2014. aug. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Volt, hogy 1 evésre sokkal többet szopizott, de legtöbbször 50-70 grammokat evett.
2014. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Koszi es bocsi a sok kerdesert, de jo hasonlo tapasztalatot hallani.

Mi 2170el jottunk haza, 50 volt a korhazi adagja akkor, de most mar 100at szopik, ezert mondta a doki h nagy az ugras, legalabb ejszaka pihenjen a gyomra..

De limonadet en se akarok neki adni

2014. aug. 4. 10:27
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinéni azt mondta, hogy neki most sok mindent be kell pótolnia, be kell hoznia. A kislányom 2000 grammról indult, 4 hónaposan 7000 gramm volt. Meg lett dicsérve, hogy a hátrányt milyen szépen behozta, szó sem volt arról, hogy ne adjak neki szopizni. Nekem a doktornő és a védőnő is mindig azt mondta, hogy egy korababát nem szabad a normál újszülöttekhez hasonlítani, és velük egy kalap alá venni.
2014. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam lassan 4 hetes lesz. Felforralt és lehűtött vízzel, vagy kamillateával kínálom, ha úgy gondolom, szomjas. A Babamosoly (édeskömény) tea nekünk nem jött be, megfájdult tőle a pocakja. Vagyis valószínűleg ettől volt, vagy a Laktoherbtől, amit én ittam. Most váltottunk, én Naturlandos tejfakasztót iszom, ő meg időnkét kap egy kis Mecsek bébit.
2014. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!