Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kit választanátok?

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem h ilyen helyzetben leszek.A férjem sok veszekedés után elment innen ahol én és az anyám is lakunk.A férjem meg összeszedte a cuccait elment az apjához,én anyámmal és vele is összevesztem.a férjem ma eljött és mondta h válasszak vagy vele megyek v maradok anyámmal.van 1 1éves kicsi és egy pocaklakó 18 hetes...félek a kicsit kiszakitani innen,de azt se akarom h az apja ne leygen...mit csináljak?
2014. aug. 11. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Kissé fura számomra a kérdés is. Természetesen a férjed, és a gyerekeid. Nem működik, nem csak nálatok, a nagyszülőkkel élés. Amennyiben a férjeddel egyébként rendezett a viszony, gondolom az, mert 2. baba jön, akkor mellette a helyed!
2014. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
És Te mennyire bízol a férjedben? Milyen apa és társ szerinted? Megélnétek külön?
2014. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Ez az én is szeretném h jó legyen minden de a helyzet ugy eldurvult h valakit el fogok vesziteni :(
2014. aug. 11. 13:32
 14/65 A kérdező kommentje:
A férjemmel a viszony?nagyon szeretem öt...sztem ő is engem,de most itt a helyzet nagyon durva...csúnya dolgokat végtunk egymáshoz vele is,megélni megtudnánk.a gyereket szereti,de mivel anya mindig bent volt a babával ő inkább kint ült magában(nem tudom h ez jogos volt e v nem,én emiatt is veszekedtem vele sokat)
2014. aug. 11. 13:34
 15/65 A kérdező kommentje:
Miért fura a kérdés? :)
2014. aug. 11. 13:35
 16/65 anonim ***** válasza:
A gyerek a tiétek, nem a nagyié! Költözz a férjed után!
2014. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, kicsit kényelmes típus vagy, jól érzed magad anyukád mellett. Ha nem akarod elveszíteni a férjed, menj vele, legyetek külön! Nem lesz könnyű eleinte, de jobb lesz.
2014. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
úgy látom itt mindenki annak párján van h költözzek...de végülis a férjem még ebben a faluban sem akar élni pedig itt van egy házam,amit anya vett csak eddig kiadtuk(igaz,milyen pofával mennénk oda)de ha az apjához megyunk akkor meg ugyanott vagyunk nem?most váltott munkát ami annyira nem fizet jol,albérletre nincs csak igy h lakunk mondjuk itt és fizetünk x összeget mindenbe
2014. aug. 11. 13:40
 19/65 A kérdező kommentje:
Nem is kényelmes inkább olyan...nem tudom...befolyásolható a legjobb szó,ingatag...
2014. aug. 11. 13:41
 20/65 anonim ***** válasza:
A férjed mit szeretne? Rá mered bízni magad és a családodat?
2014. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!