Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kit választanátok?

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem h ilyen helyzetben leszek.A férjem sok veszekedés után elment innen ahol én és az anyám is lakunk.A férjem meg összeszedte a cuccait elment az apjához,én anyámmal és vele is összevesztem.a férjem ma eljött és mondta h válasszak vagy vele megyek v maradok anyámmal.van 1 1éves kicsi és egy pocaklakó 18 hetes...félek a kicsit kiszakitani innen,de azt se akarom h az apja ne leygen...mit csináljak?
2014. aug. 11. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:

Nem bántásból, de szerintem nem a gyereket félted igazán, hanem saját magadat. A gyereknek nem az lenne a jobb, ha nyugodt, rendezett viszonyok között élhetne a szüleivel? Engem sem a nagymamám nevelt fel.


Nem te vagy a férjem?kb szo szerint ezt mondta :)



a fér

2014. aug. 11. 13:58
 32/65 anonim ***** válasza:
Miért kell, hogy valaki hibás legyen? A saját szemszögéből nyilván igaza van mindenkinek, csak éppen azzal nem lehet kompromisszumra jutni. De hibáztatsd nyugodtan, aki szeretnél ahelyett, hogy lépnél valamit.
2014. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
Nem, nem én vagyok a férj:) Nő vagyok, és drukkolok, hogy sikerüljön felnőnöd, hidd el, nem olyan rossz dolog az:) Kívánom, hogy a férjeddel együtt tudjatok maradni, és hogy megtanulj felelősséget vállalni a saját döntéseidért, mert ha már a gyerek a kifogás, akkor hidd el, anyukáddal is nyugodtan közölheted, hogy a gyereknek az apja mellett a helye, ahogy a feleségének, azaz neked is. Különben meg elmúltál már 18, vagy nem?:)
2014. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:

hát irok még aki nem unta halálra azoknak:


sztem az én hibáim:

.alapból h idejöttem azért h többet tudjak sporolni

.azt h engedtem h anya sokat foglalkozzon a kicsivel,és én addig pihentem

.és igen h gyermeteg vagyok és befolyásolható


a férjemé

.nem jött be segiteni a baba ill háztartás körül miután anya mindig ott volt(stem ha ott a 7fejü sárkány akk is a gyermekem nézem és bemegyek hozzá)

.menni akart haverokhoz elég sokat(mondjuk ez még türhető)

.utobbi időben elég csúnyán beszélt velem is néha


Anya

néha nagyon durván beszélt velem("fogjam be a retek számat)volt h megérdemeltem de nem mindig

A kislányt volt h kikapta tőlem mikor pl.sírt nálam(nem szépen elvette)

Megütötte a férjem mikor az elköltözött innen többször pofonverte

2014. aug. 11. 14:06
 35/65 A kérdező kommentje:
természetesen elmúltam 18...különben nem is gondolkodhatnék ilyenen hisz a gyermeknek gondolom lenne gyámja aki beleszólhat,nem?
2014. aug. 11. 14:08
 36/65 A kérdező kommentje:
Nem kell h vki hibásabb legyen csak kiváncsi voltam a vélelményetekre
2014. aug. 11. 14:08
 37/65 anonim ***** válasza:
A négyen egy szobában alatt a férjedet, téged, és a két gyereket ( ha meglesz) értettem...
2014. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
ja bocsi...hát igen de a férjem ugy gondolta addig csak eltudnánk menni albérletbe
2014. aug. 11. 14:16
 39/65 A kérdező kommentje:
Meg anya azt mondta h ugyis visszakullognék elöbb utobb
2014. aug. 11. 14:21
 40/65 anonim ***** válasza:
Az elmúltál már 18 költői kérdés volt, úgy értettem, hogy felnőtt vagy már, nem? Mert ha 18 elmúltál, akkor már magadért felelsz, illetve a 2 gyerekedért, mindegy, hogy ki mit mond. Na mindegy, sok sikert.
2014. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!