Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kit választanátok?

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem h ilyen helyzetben leszek.A férjem sok veszekedés után elment innen ahol én és az anyám is lakunk.A férjem meg összeszedte a cuccait elment az apjához,én anyámmal és vele is összevesztem.a férjem ma eljött és mondta h válasszak vagy vele megyek v maradok anyámmal.van 1 1éves kicsi és egy pocaklakó 18 hetes...félek a kicsit kiszakitani innen,de azt se akarom h az apja ne leygen...mit csináljak?
2014. aug. 11. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
hát ha folytatás lenne akkor bizony a story egyik v másik oldala bizony kamu lenne,mert maga a gyerekek kora se stimmel :)
2014. aug. 11. 18:31
 52/65 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány évesek vagytok?
2014. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
23,ill férjem 24
2014. aug. 11. 20:09
 54/65 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy anyukád téged terrorizál,lelki terrorban tart mert te erre alkalmas vagy és még leszaranyáz ...pfff no comment egy anya a lányának mond ilyet??

A férjednek igaza van,ő csak egy ÖNÁLLÓ boldog családot szeretne,ő még idejében felismerte anyukád hülyeségeit!

Az hogy kint ült nem ment be a szobába a gyerekhez hát érthető:kirekesztett volt,gondolom anyukád be is szólt neki már a legelején is hogy nem jól csinálja a gyerek krüli dolgokat így még a maradék önbizalma is elment és így inkább be se ment!Érthető!És még meg is pofozta anyád..Kérdező,szerinted ez egy férfinak a férfiúi önbecsülésébe,büszkeségébe mennyire gázol bele???Anyósom felpofoz!A te férjed minden oldalról töményen meg lett alázva!Nem csoda hogy elpakolt,menekül!!

Anyukád hatalmaskodik felettetek!


Kérdező!Ha egy boldog családot,életet szeretnél akkor menjetek,önállósuljatok!De kérlek ne após házába...csöbörből,vödörbe,előbb utóbb ott is kijönnének a hibák,a veszekedések!


Kérdés az:melyik városban boldogulnátok jobban?

Ahol most vagytok vagy ahol apósod vagy egy 3.-ik városba??Tök mindegy ahol jobban boldogulnátok!Ahol olcsóbban kijöttök,ahol jobb munkát talál a férjed,ahol olcsóbban találtok albérletet tök mindegy de innen meneküljetek!Nem kell anyukáddal megszakítani a kapcsolatot mert a gyerekednek a nagyija de fogadja el,hogy ö csak egy nagymama!

Hatalmas sorsfordlathoz érkezett az életetd,rajtad áll,hogy döntesz,a kezedben a kulcs!

Kérlek állj a sarkadra!!

2014. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget...hát igazad van sztem...igen szolt neki nem is egyszer h rosszul csinálja....mmint a férjem a baba körüli dolgokat...de anyám nem akarja beismerni h hibás mindenért minket okol(föleg a férjemet)MEG H ÁRTOK A LÁNYOMNAK HA ELVISZEM.
2014. aug. 12. 18:43
 56/65 A kérdező kommentje:
hát ebben egyetértünk :Apósomnál is biztos elobb utobb ez lenne.én oda sem akarok menni...na de a hibás én vagyok alapból nem kellett vna idejönni,mert ugye közös lónak...
2014. aug. 12. 18:45
 57/65 anonim ***** válasza:

Mert azzal nem ártasz a lányodnak,hogy azt látja az apját a mamája felpofozza??

vagy hogy állandó ribilióban,feszültségben kell felnevelkednie!Még ha nem is előtte veszekedtek,akkor is megérzik,olyan receptoraik vannak az ilyen kisgyerekeknek,hogy azt nem is hinnénk!

Az anyád érzelmileg zsarol azzal,hogy azt mondja ártasz a lányodnak,ha elmenetek!De ez pedig nem igaz!

2014. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Mindig leírom a fejleményeket ha van aki követi a sztorit...Az a baj h csak az apjához tudunk menni jelenleg,de ezt irtam is...anya meg tényleg olyan minta kötné az ebet a karóhoz...tényleg itt nem a mi érdekeinket kéne nézni hanem a gyerekeket.de most ha "ideiglenesen"az apjáékhoz megyünk cseber-veder esete áll fenn :(esetleg arra gondoltam h ha a férjem jobb munkát kapna,és lenne pénz saját albérletre,megvárom....de akkor meg még maradhatok itt isten tudja meddig
2014. aug. 12. 21:47
 59/65 anonim ***** válasza:
Én azt is inkább az apósnál, a férjem mellett várnám ki...
2014. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
51%

de eddig nem azért laktatok anyukádnál,hogy spóroljatok??Legalábbis ezt írtad.....nem sikerült eddig annyit félretenni,hogy egy pár havi albérletet kifusson???

Ha meg nem akkor bocsánat de nagy kár volt a semmire vállalni a gyerekeket!!!

2014. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!