Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kit választanátok?

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem h ilyen helyzetben leszek.A férjem sok veszekedés után elment innen ahol én és az anyám is lakunk.A férjem meg összeszedte a cuccait elment az apjához,én anyámmal és vele is összevesztem.a férjem ma eljött és mondta h válasszak vagy vele megyek v maradok anyámmal.van 1 1éves kicsi és egy pocaklakó 18 hetes...félek a kicsit kiszakitani innen,de azt se akarom h az apja ne leygen...mit csináljak?
2014. aug. 11. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
sikerült pénzt félretenni,csak épp a házamat/unkat ujitgattuk belőle,ahová most ugye nem akar jönni :(
2014. aug. 14. 12:38
 62/65 anonim ***** válasza:
Hát akkor az a ház már nem csak anyukádé hanem tied/tietek is hisz a felújjításra ti költöttetek,úgyhogy abba nyugodtan beleköltözhetnétek!Próbáld meg rábeszélni a férjed!
2014. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Utolsó!nagyon jó tippet adtál és ezt fogom tenni,mert holnap jön megnézni a kicsit :)
2014. aug. 15. 23:04
 64/65 anonim ***** válasza:

Helyzet? :)


Amúgy az Én párommal is ez van. Mármint az anyóssal való veszekedés. De mindig Anyám kezdi elmondja mindennek, hogy milyen lusta meg nem csinál semmitazt is figyeli mikor mit és mennyit eszik mindenbe beleszól.


Na de én mindig a párom mellé állok és így nincs vita. :)

Ugyanis füvet vág, fát hord, dolgozni jár. Mindig mindenbe segít, miközben a drága bátyám átalussza a napokat mert ő bulizni jár.


Bátyám a szent...

De mi kiállunk egymásért. :)

2014. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
szia hát sajnos még elköltözni nem tudtam...lényeg h kapom az ivet folyamatosan anyámtol a kicsi apjával meg hnap talizom
2014. aug. 23. 23:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!