Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kit választanátok?

Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Soha nem hittem h ilyen helyzetben leszek.A férjem sok veszekedés után elment innen ahol én és az anyám is lakunk.A férjem meg összeszedte a cuccait elment az apjához,én anyámmal és vele is összevesztem.a férjem ma eljött és mondta h válasszak vagy vele megyek v maradok anyámmal.van 1 1éves kicsi és egy pocaklakó 18 hetes...félek a kicsit kiszakitani innen,de azt se akarom h az apja ne leygen...mit csináljak?
2014. aug. 11. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:
A másik h félek elszakítani azoktól(nagyanyja)akiket szeret...félek h traumát szenved miattam...itt kertes házban él,tiszta szép a környezet,mi meg egy nagyvárosi panrelba mennénk...nem önző lennék h azért mert a férjemmel akarok lenni elviszem innen?
2014. aug. 11. 13:43
 22/65 A kérdező kommentje:
A férjem h lakjuk egy darabot az apjánál(másfél szobás panel)utána külön...a nagymama meg csak látogasson minket...nem tudom végülis rá merjem e bizni magam hisz itt is nem volt sokat a baba körül...
2014. aug. 11. 13:45
 23/65 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem békülj ki anyukáddal, mondd el neki, hogy most már ők a te családod, de közel lesztek egymáshoz. Én mennék a házba.
2014. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
33%
A panelban a férjed apjánál gondolom 4-en lennétek egy szobában. Neeeee!!
2014. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
Hát ez lenne a legjobb!!!!!!!!de a férjem köti az ebet h ő abba a házba nem megy amit anyám vett nekem.anyuvaal meg nem tudom ki tudunk e békülni valaha is olyan szzépeket mondtunk egymásnak
2014. aug. 11. 13:48
 26/65 anonim ***** válasza:
Neked anyukád megbocsát hamar,de a férjednek kétlem...gondolom,terhesen és kisgyerekkel nyugalom kellene,nem ez a stressz. Menjetek albérletbe!
2014. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
nem nem apóssal külön szobában lennénk
2014. aug. 11. 13:53
 28/65 A kérdező kommentje:
Hát igen nyugalom kéne de vhogy ez senkit nem hat meg...mondom ln se vagyok mártir..de ez tényleg sok..
2014. aug. 11. 13:54
 29/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de szerintem nem a gyereket félted igazán, hanem saját magadat. A gyereknek nem az lenne a jobb, ha nyugodt, rendezett viszonyok között élhetne a szüleivel? Engem sem a nagymamám nevelt fel.


Különben meg nem fogod elveszíteni anyukád, mindig az édesanyád marad, és ha besértődik azon, hogy saját, normális életet akartok a férjeddel, akkor az elég sokat elárul róla.


Nem csodálom, hogy a férjed nem bírta, és szerintem, nem, nem lennétek hátrébb, hiszen végre együtt életnétek normális családként. De szerintem te nem akarsz elköltözni, inkább maradsz anyukád befolyása alatt, és ahgyod, hogy az egyébként rendes, normális férjedet elidegenedjen tőled. Csak aztán amjd évek múlva ne azon rágódj, hogy miért hagytad elmenni, és miért élsz még mindig édesanyáddal, mikor a gyerekeid is már rég különköltöztek.


Én azt kívánom neked, hogy nőj fel a feladathoz, és kezdj el felnőttknt viselkedni. Érdemes lenne azt is belátnod, hogy nem kell az édesanyád és a férjed között választani, mert már választottál elvileg, mikor a férjedhez hozzá mentél, anyukád meg akkor választott, amikor megszült téged. Te mindig a lánya maradsz, akkor is, ha elköltözöl tőle, és akkor is ha átmenetileg ezt nehezen fogja viselni. Ebben a helyzetben neked kell a sarkadra álnod. A gyereknek meg az lenne a jobb, ha az apja nevelhetné. Egyébként elég durva, hogy anyukád olyanokat mond róla, hogy 16 éves lányok után vágyakozika férjed... én egy ilyen után nemhogy elköltöznék (eleve mondjuk nem is laknék vele), de egy jó ideig nem is állnék vele szóba.

2014. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
Szerintetek abból amit leirtam ki a hibásabb?anyu v a férjem?(h én is az vagyok nem vita tárgya)
2014. aug. 11. 13:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!