Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a nővérem rosszul...

Szerintetek a nővérem rosszul neveli másfél éves kisfiát?

Figyelt kérdés

egy éves kora óta nem alszik éjjel szinte semmit, fent van, hol itatni kell, hol etetni, hol csak sír...


most 19,5 hónapos a drága, és én sokszor lakom náluk, a házukban, szóval tudom, hogy mennek a dolgok.


a kisfiú ha éjszaka kel 3x-7x, reggel kel 5-6 között, ritkább esetben fél hétkor. Utána 9 után alszik kb.3 órát. aztán alszik még 4-5 körül 30percet-1 órát.


eközben nem mennek levegőre, alig viszi ki sétálni, vagy ilyesmi. Én már mondtam, hogy szerintem többet kéne levegőre vinni, és kevesebbet altatni.


de szerintem a nővérem akkor érzi jól magát, ha a gyerek alszik.

amúgy van kertjük, de ott alig van fa.

na nem tudoms

szerintetek mit tanácsolhatnék neki?



2014. aug. 18. 10:30
1 2 3
 21/22 Gabi86 ***** válasza:
érdekes,de szerintem se kell beleszólni,mikor ott vagy vidd ki te a gyereket a levegőre.kedves utolsó,mi csak enni megyünk be a lakásba,amúgy egész nap kint vagyunk és a lányom mégse fárad le estére.úgyhogy ezt cáfolnám hogy a levegőtől fáradna le.attól függetlenül én megőrülnék egész nap ott bent,de nem vagyunk egyformák.
2014. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Gabi86 ***** válasza:
19 volt az előbb az utolsó
2014. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!