Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a férjetek szórakozni...

Szokott a férjetek szórakozni menni míg Ti otthon babáztok?

Figyelt kérdés

Hétvégén a férjem szeretne elmenni szórakozni, én ugye nem tudok vele menni mert itt van a kisbabánk aki 3 óránként szopizik.

Ti hogy viselitek? Vagy ez nem normális ha már család vagyunk?


2010. jan. 14. 19:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
78%

Én is el szoktam menni fodrászhoz,bevásárolni a kicsinek(ami kicsit hosszabbra nyúlik,és élvezem is)és addig ki van otthon a babával??? : Apa

Ő eteti(tápszeres),pelenkázza,játszik vele,vigyáz rá.

Most hogy nézne ki,ha azt mondanám,hogy te meg nem mész sehova!?


5 hós baba anyukája

2010. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
58%
Hát én nem örülnék neki ! Szerintem együtt vállaltuk és kész !
2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
73%
A kislányunk 7és fél hónapos. A párom hetente kétszer jégkorongozik, időnként eljár szórakozni is a barátaival. DE Én is bármikor mehetek, hetente egyeszer aerbikozom, néha moziba megyek a barátnőmmel, vagy csak leülünk dumálni.Szerintem teljesen jól belefér...
2010. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
95%

NÁLUNK EZ FORDÍTVA VAN, ÉN JÁROK EL NÉHA.Holnap is megyünk vacsizni a bőmmel, aki a szülinapját tartja és Apa főz ránk, mert szakács:)

Van , hogy közösen kapcsolódunk ki, ő egyedűl nem jár el.

Kisfiam 13 hónapos múlt és ilyenkor anyukám vigyáz rá.

Szerintem kell a lazítás mindekinek, azért mert babát vállaltunk ne kegyünk remeték., szerintem.

2010. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%
Heti 1 focija van. Nagy ritkán (pár havonta tudják összehozni) összeül a banda pókerezni, de akkor is az esti fürcsit Ő csinálja és csak utána megy. Nem bánom egyáltalán.
2010. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
80%
Szokott,igen.2 gyerekünk van,és ez bőven belefér.Vannak "pasis" bulik:motorral mennek,vagy a régi haverokkal 1-2 napra lazítani.Együtt is eljárunk-a legtöbb barátunknál van gyerek-olyankor ott is alszunk.Nekem ezzel semmi gondom nincs.
2010. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Bea24 ***** válasza:
87%
Miért ne mehetne? Az én férjem is eljár hébe-hóba a haverokkal egy görbe estére, de itthon is nagyon jól érzi magát. Szokott ez fordítva is lenni, amikor én megyek el itthonról. Volt, hogy egy nap fodrászt és kozmetikust, majd egy bevásárló központot is meglátogattam és ez idő alatt Apa volt itthon a lányunkkal. Egyáltalán nem aggódtam, mert nagyon szeretnek együtt lenni, játszani. Tudja mikor van az etetés(tápi) ideje és gond nélkül lefekteti aludni. Olyan is volt már, hogy este fektetés után mentem el itthonról 9-től 12-ig és itthon minden rendben volt, a babónk aludt. Szóval csak annyi, hogy nyugodtan engedd el, ennyi neki is jár, hogy a mókuskerékből kicsit kiszabaduljon. 5 hós kiscsaj Anyuja :)
2010. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Szokott kb. havi 1x.Menjen.Keményen gürizik főállásba,maszekba és még itthon is ha itthon van.Megérdemli.Én is mehetnék,de végig a kicsin járna az eszem,ugy meg minek?
2010. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk heti 1 foci van apának, én engedném, de nem nagyon van alkalma menni.

És halálosan szerelmes a fiába, ki sem lehet robbantani mellőle.

Általában együtt megyünk, mint mos hétvégén is . 10 hónapos a babánk. Nem kell besavanyodni senkinek sem.

2010. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém is el szokott járni, én egyáltalán nem bánom, egyetértek azokkal, akik szerint az életünk több lett a gyerektől, nem kevesebb! Vagyis magunkat nem kell feladni, csak hátrébb tenni, de ez nem azt jelenti, hogy soha nem kapcsolódhatunk ki. Az én párom nagyon sokat foglalkozik a fiával, de régen is eljártunk bulizni, most, hogy én nem megyek, ő még mehet. ritkábban megy, de megy. Szerintem ez így normális. Én is el fogok menni, ha már nem szopik a pöttöm. És apa is mindig akkor megy, ha már alszik a kicsi.
2010. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!